Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Aplikacja TSO- problem z plug in

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    To ja się podepnę.
    Od kilku dni mam problem właśnie z tą aplikacją, logowanie przebiega normalnie ale po kliknięciu na "graj" dostaje zwiechy na drugiej planszy Gram na tej apce dość długo aproblemy zaczeły się jak już wspomniałem kilka dni temu. Znalazłem rozwiązanie: klikam na opcje--->zmieniam wtyczkę--->zastosuj, aplikacja się restartuje i o dziwo działa już dobrze ale do następnego uruchomienia. Za każdym razem pwtórka,rodzaj wtyczki nie ma znaczenia, trzeba zmienić po prostu na tą nie aktywną w danym momęcie. Może problem występuje tylko po mojej stronie, tego nie wiem ale jak by ktoś miał podobny problem to rozwiązanie tymczasowe jest

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Używam aplikacji od dwóch dni (bo na przeglądarkach działa jak działa ostatnio).
    Po uruchomieniu wyskakuje mi kilkukrotnie komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury strnlen w bibliotece msvcrt.dll."
    O dziwo jednak aplikacja się uruchamia i działa na googlowym flashu. Na adobe'owskim nie wczytuje się gra - na ekranie pojawia się jakby odtwarzacz plików video w którym nic nie ma.
    Mam lapka z windows xp sp3.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Gdzie możną ściągnąć tą aplikacje (TSO)?

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    strona głowna -> pobierz gre

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry.

    Skoro problem się rozwiązał, temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam.

    MOD_Nefertum
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nefertum ; 09.01.2017 o 19:41

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.