Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Dzień pisania listów

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Dzień pisania listów

    Drodzy Gracze,

    z okazji dzisiejszego dnia zapraszamy Was do napisania listu do Waszej ulubionej postaci z The Settlers Online! Jak często udało Wam się pokonać Złego Króla lub Mrocznego Maga z Bajkowych przygód przy pomocy swojego Weterana? Ile razy Wasz odkrywca pomimo niebezpieczeństwa odkrył nowe sektory? A co z generałem, którego nigdy nie użyliście?

    Zamieścicie swój list w tym wątku, najlepszy zostanie nagrodzony 500 klejnotami.

    Oto przykład:


    Droga Krwawa Maryno,

    nie będę miał żadnej litości,
    pokonując Cię raz jeszcze, a twoja twarz nie jest warta tego, aby oglądało ją słońce.

    Przygotuj się do walki!
    Czekamy na Wasze listy do 11 września 2016 roku!

    Miłej gry!
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 01.09.2016 o 17:39

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    22.12.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    list

    Przebrzydły Chucku.
    Nie wierz jak cię nie nawiedzę. Tyś jest ten, przez którego armia ma nie jedną porażkę poniosła.Prowokowałeś żołnierzy by cie atakowali daremnie ,gdyż siła twa pozwalała ci przeżyć atak ich zmożony. Wtem żołnierze zajęci tobą, twoi oprychy, szkaradne poza tym , atakowali ich zdradziecko, a ty który jak mucha w smole uderzyłeś z siłą tura zdziesiątkowany oddział. Teraz chełpisz się swoim "zwycięstwem" w swej twierdzy, lecz uważaj sprawiedliwość w końcu dosięgnie ciebie i twoich sprzymierzeńców.
    -ryk951

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Waleczni Generałowie !

    biorąc pod uwagę, tak Wasze jak i nasze, niedoczekanie się na drzewko Waszych umiejętności wzywamy Was !
    Wzywamy Was i apelujemy !
    Apelujemy byście stanęli na czele odważnego wojska, tak klasycznego jak i elitarnego. I ekspedycyjnego, o ile tylko te leniwe ekspedycyjne łajzy zechcą stanąć do walki.
    I okazali swoje umiejętności w obliczu takiej niewdzięczności królestw BlueByte oraz Ubisoft.
    Celem Waszej wyprawy niech będzie podbicie obu królestw, wzięcie do niewoli ich skrybów i zmuszenie ich wszelkimi możliwymi metodami. Powtarzamy - wszelkimi możliwymi metodami ! Jeżeli trzeba będzie każcie owym skrybom grać w ich własną grę dzień i noc, bez chwili wytchnienia.
    Wasz sukces zostanie wynagrodzony, Wasze umiejętności zostaną zapisane w grze na zawsze.
    Nie bądźcie gorsi od nic-nie-znajdujacych odkrywców i znajdujących-nie-to-co-trzeba geologów.

    My, Gracze

  4. #4
    bambonka
    Dzielny Mały Krawcze idźże kędy raczysz, bo mej przegranej nigdy nie obaczysz.
    Weź swoich gigantów i jednorożca białego, udaj się po pomoc do brata starszego.
    Ja go pokonam tak jako i Ciebie - pójdziecie na spotkanie z braćmi swemi w niebie.

  5. #5
    aliszy59
    Dzielny Ali Babo w bajkowej krainie,
    Każdy Twój żołnierz z mojej ręki zginie.
    Spalę Twe namioty i zagarnę włości,
    Mistrz Miecza padnie z bezsilnej złości.
    Strzelców powystrzelam, jeźdźców posiekam szablami,
    a Kamienne Działo strącę w przepaść razem z Łucznikami.
    Będę Panem pustyni i władcą oazy.
    Pokonam Cię nie raz ale tysiąc razy.

  6. #6
    fanfantulipan
    Droga Gildio!

    Jestem zachwycony że przyjęłaś mnie w Swoje ramiona.
    Chcę Ci podziękować za troskę i poznania wielu, wielu przyjaznych ludzi.
    Choć w wielu zadaniach próbujesz dokuczyć i tak Cię miłuję i tego nie zmienisz.


    Z poważaniem oddany Ci Fanfantulipan

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Drogi Teodorze przyszedł dziś dzień byś odwiedził mnie na mej wspaniałej wyspie .Byś wypoczął wraz ze mną w kniejach mej wyspy, wśród mych rzemieślników, i poduczył się zarządzania wyspą.
    Przybywaj szybko.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szanowna kozo z "Synów Krawca"
    tyś mych największych wpadek sprawca.

    Ile żem bloków przez Cię spalił...
    Żeby Cię wszyscy źli porwali!

    Ileż straciłem elitarnych...
    Kozo, oj kozo - puchu marny.

    Koszary się nie wyrabiają,
    gdy wojska z Tobą w szranki stają.

    Ale ja nie dam się zwariować
    i znów za Synów chcę wojować.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 14.09.2016 o 13:18

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze,

    z okazji dzisiejszego dnia zapraszamy Was do napisania listu do Waszej ulubionej postaci z The Settlers Online! Jak często udało Wam się pokonać Złego Króla lub Mrocznego Maga z Bajkowych przygód przy pomocy swojego Weterana? Ile razy Wasz odkrywca pomimo niebezpieczeństwa odkrył nowe sektory? A co z generałem, którego nigdy nie użyliście?

    Zamieścicie swój list w tym wątku, najlepszy zostanie nagrodzony 500 klejnotami.

    Oto przykład:




    Czekamy na Wasze listy do 11 września 2016 roku!

    Miłej gry!
    BB_Penelopa
    ja tam nie wiem, wg mnie to jest obraźliwe, coś komuś chyba nie wyszło. Krwawa Maryna powinna zgłosić do supportu i oczywiście dołączyć screena.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Drogi Ali Babo.

    Niech Cię tylko spotkam na mej krętej drodze do "Oblężonego Miasta", a poznasz smak Oliwnej Lampy.
    Skarb wiedzy i skarb miłości pożarł Wąż morski, a piękna księżniczka pozostanie moją nagrodą.

    Twój przyjaciel Młody Drwal.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.