Zobacz wyniki ankiety: Czy warto wprowadzić pomysł

Głosujących
82. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    57 69.51%
  • Nie

    25 30.49%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Alternatywa dla misji z robieniem przygód

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Skoro ekspedycja nie jest przygoda(dla zadan) to dlaczego zajmuje slot na przygody? Ludzie z BB nie przemysleli aby to podzielic do konca, poniewaz teraz robiac dluzsza przygode(np wiekszosc alladynow) blokuje sie slot na ekspedycjei a robiac ekspedycje(wieksza) zajmuje sie slot na przygody. to tak jak skazac kogos na wiezienie ale wyrok mialby odbyc za 100 lat na dozywocie

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    Skoro ekspedycja nie jest przygoda(dla zadan) to dlaczego zajmuje slot na przygody? Ludzie z BB nie przemysleli aby to podzielic do konca, poniewaz teraz robiac dluzsza przygode(np wiekszosc alladynow) blokuje sie slot na ekspedycjei a robiac ekspedycje(wieksza) zajmuje sie slot na przygody. to tak jak skazac kogos na wiezienie ale wyrok mialby odbyc za 100 lat na dozywocie
    To porównanie niezbyt dobre (choć lepszego nie wymyśle :P ), ale masz racje. Jak założysz taki pomysł tutaj na forum, masz pewny pozytywny głos ode mnie

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    o dodatkowym slocie na przygód, rozmawiamy tutaj. Może warto wziąć udział w dyskusji również tam i wspomnieć, że taki slot mógłby być osobny np. właśnie dla ekspedycji?

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Odpowiem za nich:

    1. nie, bo nie
    2. nie, bo nie doczytałem i nie zrozumiałem
    3. nie, bo BB to zepsuje
    4. nie, bo ja nie robię ekspedycji a inni mają grać tak, jak ja

    (można wybrać wiele odpowiedzi)
    Miałem nadzieje, że jakieś logiczne kontrargumenty się pojawią.
    Naprawdę, z pośród wszystkich osób, które głosowały, 30% to hejterzy? Mamy aż tak "zepsute" forum?
    Ostatnio edytowane przez Patryszon ; 17.08.2016 o 13:21

  5. #25
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Głos na TAK

    Cytat Zamieszczone przez Patryszon Zobacz posta
    Przygoda to jednak przygoda.
    Nie byłoby to chyba zbyt sprawiedliwe, gdyby była misja wykonania małego krawca, a zamiast tego można by było po prostu zrobić 1. poziomową ekspedycje. W końcu krawiec wymaga dużo więcej wojska, dopiero 3. poziomowa ekspedycja mogła by go wyrównać.
    Ale jednak brakuje misji z ekspedycjami, a pełno jest z przygodami.

    Widze jest 9 głosów na nie, mógłby ktoś uzasadnić swoją opinie?
    Co innego zadanie np. "Ukończ przygodę Dzielny Mały Krawiec" a co innego "Poznaj nowe przygody conajmniej 2"
    Co prawda ja wolałabym by zamiast konkretnej przygody można było zaliczać dowolną z tego samego rodzaju, np. bajkowa , epicka itp... ale to raczej temat na osobną ankietę
    Natomiast w drugim przypadku - mimo, że kolonii nie robię - nie widzę przeszkód dla którego miałoby je zliczać do zadań . Przecież slota też zajmuje, nie ma oddzielnego do ekspedycji.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podejrzewam, że osoby głosujące na "NIE" źle zrozumiały pytanie. Nie doprecyzowałeś go niestety i przy odrobinie niezrozumienia można dojść do konkluzji, że chcesz wprowadzić zadanie "Ukończ ekspedycję" zamiast zadań "Ukończ przygodę [tutaj tytuł]", nie zaś przywrócić możliwość zaliczenia zadań "Ukończ przygodę (dowolną)" także przez ukończenie ekspedycji (tak jak było można kiedyś). To oczywiście jest świetny pomysł i jestem jak najbardziej na TAK. Faktycznie, jest aktualnie tak, że gracze ekspedycyjni, tacy jak ja, są permanentnie zmuszani do grania przygód (których osobiście nie lubię coraz bardziej, także z braku czasu), tak w zadaniach dziennych czy gildyjnych, ale także w trakcie eventów (brak surowców w dropach), nie mając w ten sposób żadnej alternatywy niż grać w inny sposób niż by chcieli. W ten sposób gracze ekspedycyjni są zdecydowanie dyskryminowani.

    Osobnym zagadnieniem jest to, że ekspedycje całkowicie utraciły atrakcyjność dla większości graczy i jeśli BB nie wymyśli czegoś, by to pobudzić, będzie ten aspekt gry obumierał coraz bardziej. Rankingi nie dają nawet fejmu, nikt na to nie patrzy. Wystarczyłoby by BB dało za ranking czy krajowy czy międzynarodowy w danej kategorii jakieś fajne nagrody, mogą być unikalne ozdóbki, mogą być małe ilości kleju, cokolwiek co nie wpłynie jakoś specjalnie negatywnie na ekonomię, i już zachęci sie sporą część graczy by o te rankingi walczyć, co rozrusza też same ekspedycje. Co do opłacalności to mam inne zdanie niż większość graczy, mam naprawdę fajną dostawę granitu dziennie z kolonii. Na pewno poprawienie nieco dropów czy urobku, a zwłaszcza zwiększenie pojemności magazynu, bardzo by także podniosło atrakcyjność ekspedycji. W sumie to temat na osobny wątek i ankiety. Może znajdę czas to w wolnej chwili porobię takowe.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    W dużej mierze zgadzam się z moim przedmówcą. Pomimo, ze mało robię ekspedycji, to jestem zdania, że powinny one zaliczać zadania "Ukończ dowolną przygodę". W obecnej chwili gracz będący akurat w trakcie ekspedycji zmuszony jest do szybkiego ukończenia jej i zrobienia przygody, bądź zakupu dropa w celu zaliczenia zadania. Nie zawsze ma się na tyle czasu. Podsumowując, jestem na TAK.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeszcze tylko 3 głosy i wysyłamy. Będzie to pierwszy krok w nadaniu sensu ekspedycjom.
    Można by mówić, że mało expa, mało surów, marne nagrody, duże koszty, ale moim zdaniem najbardziej kluczową sprawą jest brak misji na ekspedycje, a właściwie, można by rzec konieczność inwestycji w przygody, jak się jest w gildii. No pewnie, że można iść i w to i w to, ale po co? Nie lepiej zrobić jedną ciężką przygodę/ekspedycje, niż łatwą przygodę i ekspedycje?
    Nie ma co mówić, że "Ekspedycje są złe, nieopłacalne", a jednocześnie sprzeczać się przy każdej propozycji nadania opłacalności. Co prawda, nawet jak będzie można zastąpić ekspedycje, pewnie większość i tak będzie kontynuować przygody. Ale pierwszy krok będzie Poza tym, moim zdaniem ekspedycje są dużo ciekawsze, niż oklepane sposoby na przygodach, szkoda więc, że mają tyle słabych stron




    Cytat Zamieszczone przez Wudz Zobacz posta
    Podejrzewam, że osoby głosujące na "NIE" źle zrozumiały pytanie. Nie doprecyzowałeś go niestety i przy odrobinie niezrozumienia można dojść do konkluzji, że chcesz wprowadzić zadanie "Ukończ ekspedycję" zamiast zadań "Ukończ przygodę [tutaj tytuł]", nie zaś przywrócić możliwość zaliczenia zadań "Ukończ przygodę (dowolną)" także przez ukończenie ekspedycji (tak jak było można kiedyś).
    Nie sprecyzowałem może, ale nawet sa komentarze ze zwykłym "Jestem na tak", ale "Jestem na nie" sobie odpuszczają :P

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A co to epicka przygoda? Mam w zadaniu i nie wiem którą wybrać

  10. #30
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł zdobył 40 głosów, jednak proszę autora i więcej szczegółów dotyczących sugestii.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.