Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 258

Wątek: Excelsior

  1. #231
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może pytała z ciekawości, bez głębszych kontekstów?
    I wtedy cały Twój wywód jest funta kłaków wart

  2. #232
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    No to właśnie rozumowałem i doszedłem do wniosku, że skoro pyta, to przypuszczalnie w jakimś celu.
    Jeżeli pyta w jakimś celu, to może chodzić o to, że osoba w jakiś sposób posiadanie tych receptur bierze pod uwagę. Jeżeli bierze pod uwagę, to pewnie chce zdobyć. A jeżeli chce zdobyć w celu innym niż kolekcjonerski albo dekoracyjny, to próbuje zrobić błąd i należałoby odradzić, co właśnie uczyniłem.

    Receptura tomu chyba leci dość lekko i przy okazji zdobywania i ulepszania PGR-u, więc nie jest to coś, o czym warto myśleć.
    Receptura kodeksu jest kompletnie bezużyteczna, więc też nie jest to coś, o czym warto myśleć.
    Gdybym nawet trafił recepturę kodeksu, to się publicznie nie przyznam do marnowania kryształów w głupi sposób
    nie zapominaj ze tam też dropia kopalnie tytanu i saletry

  3. #233
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    dorobilem sie w koncu epickiego gospodarstwa i tak powoli bede odblokowywal co tam jest do odblokowania ale mam pytanie - o co tutaj chodzi :

    http://osettlers.com/pl/buildings/epic-farmyard

    z tymi poziomami ? od 1 do 5 ? to sie ulepsza ? z tego co widze to nie .. wiec ??
    wyspa w permanentnej przebudowie

  4. #234
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak wylosujesz plan to albo odblokowujesz produkcję albo podnosisz jej poziom, do 5 poziomu.

  5. #235
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    jak wylosujesz plan to albo odblokowujesz produkcję albo podnosisz jej poziom, do 5 poziomu.
    czyli te wartosci ( nie do konca sa prawidlowe ale nie wnikajmy w ułamki ) odpowiadaja temu dla epickiego gospodarstwa - planu , co ubywa ze zloza pola dla jednego slota a sloty sa 3 czyli zeby zaplanowac np prod zboza z EG to musialbym policzyc to tak zeby silosy uzupelnialy zloze ( dla planu na 5ym lvlu ) w ilosci 2887 x3 czyli okolo 8500 , tak ? no to jakies 9 ulepszonych silosow wychodzi ... czy sie myle ?
    wyspa w permanentnej przebudowie

  6. #236
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli tylko zboże zapuścisz, to opróżni pola, muszą być silosy. A ilość do policzenia

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jeśli tylko zboże zapuścisz, to opróżni pola, muszą być silosy. A ilość do policzenia
    chpdziło mi o to czy te liczby to dla jednego slota czy dla wszsytkich 3ch - co sa tam podane bo to nie jest napisane poza tym na osettlers jest podane dla opcji z 10 na 1ym lvlu a ja widze w EG jak rozwine menu zeby produkcje ustawic/przestawic z czegos na cos ze jest jeszcze 20 czyli 2x wiecej ....
    wyspa w permanentnej przebudowie

  8. #238
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co podpowiada zdrowy rozsądek?
    Liczby tyczą się jednego slota.
    Jak masz odblokowaną produkcje to jeden pasek (bieżącego poziomu) masz na jasno, kolejnego na ciemno.
    Jeżeli nie masz odblokowanej produkcji masz tylko ciemny pasek.
    Jeżeli jasny pasek pokazuje 20 oznacza to, że jesteś na 2 poziomie, nie jest pokazywany wcześniejszy poziom tylko kolejny na ciemno (w tym przypadku byłoby to 30)

  9. #239
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    no tak myslalem ze dla jednego, dzieki za potwierdzenie
    wyspa w permanentnej przebudowie

  10. #240
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra

    Excelsior- znikly opcje

    http://screenshot.sh/ouA0UJ1bVQxoF
    czemu w ksiazkach mam tylko jedna opcje?
    wczesniej mialem ich wiecej i innych a teraz to....
    o co chodzi?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.