Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym aby była możliwość produkowania sierżanta z normalnych surowców ?

Głosujących
121. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za.

    85 70.25%
  • Nie, jestem przeciw.

    33 27.27%
  • Jest mi to obojętne.

    3 2.48%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Sierżant skunks

  1. #11
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    moze troche inaczej popatrzec - ruda adamantu jest do niczego nie potrzebna w praktyce, moze na nadgodziny szkoleniowe (czyli w praktyce to samo co skunks) mozna byloby ja przerobic?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może w magazynie prowiantu produkować sztandary?

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mogli by dodać jakąś recepturę na koszary z surowców elitarnych, bo w magazynach coraz więcej tego a nie ma co z tym robić.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.09.2016 o 13:41

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Witam.
    Przed wgraniem xxl dawałem sierżanta tylko na jedne koszary, albo go sam produkowałem w domu władyki (za przedmioty kolekcjonerskie), albo starałem się go pozyskać dzięki handlowi, dzięki temu produkcja wojska szła jako tako.
    Od wprowadzenia xxl minęło już dobre kilka miesięcy, jak wiadomo doszły kolejne koszary, ale w sprawie premek na koszary ogólnie nic się nie zmieniło, dalej możemy produkować jedynie sierżantów, poza tym, że mnie skończyły się już sztandary, a czajniki praktycznie są na wyczerpaniu, a wspomnę jeszcze tyle że w grze mamy i trzecie koszary, które też możemy premiować, tyle że do ich produkcji potrzebne są też przedmioty kolekcjonerskie, że już o zbrojowni nie wspomnę.
    Oczywiście mogę je dokupować na handlu, tyle że z czasem jest już to męczące, bo jeśli chcę bufować dwa rodzaje koszar i to 2x dziennie, to kupowanie 4 sierżantów dziennie mija się z celem, tym bardziej że cena ich coraz bardziej wzrasta, podobnie jak same surowce na ich wyprodukowanie.
    Dlatego myślę, że przydała by się opcja produkowania ich z normalnych surowców, bądź też żeby dodano w ogóle nową premkę na koszary, którą oczywiście produkowało by się też z normalnych surowców, nie tylko z tych kolekcjonerskich.
    Po prostu wychodzi na to, że na teraz jestem uzależniony od handlu, czy uda mi się kupić te premie, czy nie i to w rozsądnej cenie.
    Ale ględzisz. Jest takie przysłowie. Masz głowę i ***, to kombinuj. Sens gry jest taki, aby zdobywać surowce i materiały, a nie żebrać o nie u Bogów gry.

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg mnie wystarczyłaby nowa premka na elitarne koszary, x2 lub x3 na 24h, co patrząc na czas produkcji wojska i tak niewiele pomoże

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dużą atrakcją byłby budynek alchemika. Można by w nim produkować mikstury na szybszą produkcję wojska, lub na odrodzenie się generała. Produkcja artefaktów też byłaby sporą nowością. Już widzę ten piękny budynek. Penelopo natchnij proszę tą wizją zespół

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Oj bardzo przydało by się produkowanie skunksa z normalnych materiałów w domu władyki Na przykład marmur i deski liściaste+beczki na skunksa w domu władyki myślę że to by było dobre rozwiązanie tym bardziej, że sztandary i czajniki idą na premie do zbrojowni i akademii wojskowej do ekspedycji i innych premii w ulepszonym magazynie prowiantu i domu władyki.

    W ogóle przydało by się coś zrobić wymyślić premie jakąś dodatkową może.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 19.09.2016 o 00:26 Powód: posty tego samego autora, jeden pod drugim

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    a na nowym świecie aby kupić skunks to trzeba dać
    6,5km lub 1,2kg 2,8kf więc uważam że warto by było zmienić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.