Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Zniknięcie premii epickich z menu gwiazdy

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    A skad wiadomo kumu co i ile zginelo ja nawet nie pamietam ile tych premii mialem a bylo ich troche bo czas oczekiwania na zakup ponownej jest dlugi wiec kupowalem na zapas (jak widac ktos je skasowal i straty sa niewyobrazalne do niektorych przygod niezbedne i ulatwiajace) Wiec pytam jak to zostanie rozwiazane? Czy zostana mi zwrocone ilosci ktore wczesniej kupilem? Co z pozostalymi premiami ktore zniknely z gwiazdy?
    Ostatnio edytowane przez tomas03-72 ; 16.06.2016 o 13:23

  2. #42
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Naprawa zajmie jeden lub dwa tygodnie, do czasu aż nie przywrócimy całej kopii zapasowej. Wydobycie informacji jest bardzo czasochłonne. Przede wszystkim chcemy, abyście korzystali z piłkarskiego wydarzenia bez dalszych strat.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy nowe mecze można rozgrywać bez ewentualnej utraty wszystkich albo reszty premii dystansowych? To pewne na 100%?
    I czemu jak widzę że ma to trwać tydzień-dwa, to jakbym czytał między wierszami że potrwa to miesiąc-dwa?
    Coś jak sprzedam samochód za jakieś 10-20k w ogłoszeniu, ale bądź pewny że sprzedam - a ewentualny nabywca cieszy się i śmieje z radości jak niemądry do sera
    Byle było mniej niż więcej
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 16.06.2016 o 15:40

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    haha dzis po meczu znow znikly strzaly a ponco mialy juz nei znikac ot cale klamstwo bb

    szkoda tylko ze w pl sa takei problemy bo w de nie ma czyli prosze Panstwa robimy za skarbonke dla bb i nic pozatym !

    no tak modowie nawet w postach maczaja palce
    Ostatnio edytowane przez Mariusz7709 ; 17.06.2016 o 17:36 Powód: posty tego samego autora, jeden pod drugim

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    haha dzis po meczu znow znikly strzaly a ponco mialy juz nei znikac ot cale klamstwo bb

    szkoda tylko ze w pl sa takei problemy bo w de nie ma czyli prosze Panstwa robimy za skarbonke dla bb i nic pozatym !

    no tak modowie nawet w postach maczaja palce
    Czyli przeczucie mnie nie mylilo i postanowilam nie wykupywac premi chyba ze chce ja od razu urzyc, przynajmniej do konca eventu

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Zrobiłam wczoraj mecz. Nic u mnie nie zniknęło.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    bo pewnie nic nie miałaś..

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Oddawać moje premie :>

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Otrog Zobacz posta
    bo pewnie nic nie miałaś..
    Jeśli już koniecznie musisz zaistnieć na forum, to może w dziale "Off-topic"...?

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat

    Zniknięcie premii epickich z menu gwiazdy

    W dalszym ciagu nie otrzymalam gradu strzal, lubczykow, skrytobojcow itp. pomimo zgloszenia problemu.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.