Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: wyspa zatrzymuje sie po krótkim okresie czasu - kilka h

  1. #1
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    wyspa zatrzymuje sie po krótkim okresie czasu - kilka h

    wczoraj bylem na wyjezdzie 12h bufy zostaly przedluzone o 4h wiec sie zatrzymala po 8 h ?
    potem kolejne bylem wylogowany przez 7 h w nocy bufy przedluzyly sie o 3,5h ? (po 3,5h zatrzymujhecie produkcje serio ? ) koszary przez noc na sierzancie wyprodukowaly 250 rekrutow i prawie 900 łucznikow a powinno byc lekka reka ponad 2 k łuczników bo na x3 leci 275/h wiec koszary pracowaly ze 3,5-4h i stop....
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Brak aktualizacji stanu wyspy po wylogowaniu, czyli czas staje w miejscu

    Zanim wczoraj wieczorem ok 21 się wylogowałem, wysłałem odkrywców na 12-to godzinne poszukiwania, wrzuciłem do koszar wyszkolenie 225 konnych, które miało trwać równo 7 i pół godziny. Gdy dziś wszedłem do gry o godzinie 13:00 zobaczyłem, że odkrywcy mają przed sobą jeszcze 9 godzin poszukiwać, a koszary wciąż szkolą tych konnych i będą to robić jeszcze niespełna 3 godziny. To samo dotyczy premii i działania budynków. Zupełnie jakby po moim wylogowaniu czas na wyspie stanął w miejscu i ruszył dopiero dziś po moim zalogowaniu.
    Czy tak rozwiązano problem przeciążonego serwera?

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    A formularz kontaktowy z tej strony też może by? Bo już takowy wypełniłem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wyspa zatrzymała się na 12h bo serwer pada co chwila i albo padł na 12h albo przywrócili kopie sprzed 12h. Jeżeli miało to być lekarstwo na przeciążenie serwera które od tygodnia uniemożliwia grę to nie pomogło. Serwer nadal się wykrzacza. Choć dziś wieczorem jest spokój i na razie da się grać przynajmniej u mnie.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie dziś tak samo. Premie, koszary, magazyny prowiantu, ludziki, itp., itd.
    Ostatnio edytowane przez borafa_xXx ; 15.09.2016 o 20:09

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na Nowej Ziemi od dwóch dni problem występuje u wielu graczy. Wyspa jakiś czas po wylogowaniu (u mnie to było 2h) zatrzymuje się i startuje dopiero po ponownym zalogowaniu. Sprawa złoszona do supportu i w odpowiedzi dostałem tylko pytanie w jakich godzinach się to działo. Potem już zero odzewu, więc na wszelki wypadek komp całą noc chodził.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Na Nowej Ziemi od dwóch dni problem występuje u wielu graczy. Wyspa jakiś czas po wylogowaniu (u mnie to było 2h) zatrzymuje się i startuje dopiero po ponownym zalogowaniu.
    Miodzio...

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Miałem to samo jakiś czas temu, rano się okazywało że wojsko w koszarach się nie zaczeło szkolić, premii nie wyprodukowało, ogólnie dziwne rzeczy

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    znajomemu w gildi wyspa "stała" 7h. u mnie 1h.

    po przeczytaniu czatu gildii dzisiaj rano, okazuje się, że paru osobom w gildii też zamroziło wyspę.
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 16.09.2016 o 06:18
    "Everybody lies"

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.