Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Problem z przenoszeniem generałów w przygodzie

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fajnie, tyle że ja mam to nie w przygodzie, tylko na wyspie głównej. I zablokowałem w ten sposób generała majora.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli to nie jest przypadek odosobniony. Oczywiście z supportu dostałem wiadomość o czyszczeniu pamięci podręcznej Flasha. A napisałem w poprzedniej wiadomości, że grę uruchamiałem na innym komputerze. Czyszczenie pamięci nie pomogło.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakiś czas temu miałem podobny problem w "Azylu" - ale gra wymyśliła jeszcze ciekawszą wersję. Po wylądowaniu i pokonaniu dwóch pierwszych obozów ustawiłem gienków do bloku (poradnik Starksa), po wybudowaniu puściłem blok (a przypominam, że to ten, gdzie po wypuszczeniu pierwszego gienka trzeba chwilę poczekać, wszyscy szli tak, jak powinni) i wróciłem na wyspę. Zdziwiłem się, kiedy przyszły trzy raporty - no, ale zdarza się, blok może nie wyjść. Po powrocie do przygody okazało się, że generałowie blokujący stoją w miejscu lądowania, w miejscu przestawienia są dwa puste kwadraty i zaatakowane zostały zupełnie inne obozy. Nie pomogły wówczas relogi, zmiana komputera ani odczekanie kliku godzin.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    kilka osób zgłosiło, że zainstalowanie nowej wersji flash pomogło. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to w pełni rozwiązanie problemu, ale może chociaż doraźnie pomoże.
    Sprawę już zgłosiliśmy do supportu, ale każde kolejne zgłoszenia nie zaszkodzą. Da im to lepszy pogląd na rozmiar problemu i więcej danych na jego temat.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam
    Ja mam ciekawszą sprawę moi generałowie zblokowali się na wyspie macierzystej w czasie przenoszenia na nowe miejsce ( nic nie można z nimi zrobić, w gwieździe pokazuje aktualna misja przenoszenie i tak już jest od 3 dni otrzymałam 1 odpowiedź z suportu:

    (proszę spróbować wyczyścić pamięć podręczną Flash Playera (nie przeglądarki).

    Oto instrukcja, jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź proszę na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

    Następnie proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Proszę upewnić się, że czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki miało miejsce podczas kompletnego wylogowania z gry i strony. Następnie proszę zrestartować przeglądarkę i zalogować się ponownie.)

    Niestety nie pomogło i od 3 dni nie mam więcej odpowiedzi mimo moich maili.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie jest to samo. Pomoc supportu polegała tylko na kopiuj-wklej gotowej formułki. Nie poświęcili nawet chwili czasu aby przeczytać dokładnie moją wiadomość. Dzisiaj napisałem z propozycją aby przygodę oddali do gwiazdy a ja zacznę robić przygodę od nowa.
    Szczerze współczuje Tobie Bziata. Wyspy już drugi raz nie odpalisz Coś czuję, że jesteś skazana/y na czekanie do najbliższej konserwy/aktualizacji.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też się obawiam że będę musiała czekać do konserwy ale najbardziej mi szkoda zakupionego premium dzisiaj 4 dzień leci i nikt mi tego nie zwróci.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam dokładnie to samo. Generałowie na macierzystej wyspie sobie są w trakcie przenoszenia i tyle. Czyszczenie cash we flashu pomogło jak umarłemu kadzidło, natomiast reinstalacja na nowsza wersję flash bardzo wydatnie nie pomogła.
    W sumie działania po stronie klienta, czyli mnie pomogły ZERO na to co zgłosiłem. Konieczna jest interwencja od strony serwera.

    I jeszcze chciałem dodać, że sprawa wisi na supporcie od piątku. To jest już 5 dzień ...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.10.2016 o 14:21 Powód: połączenie postów

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo wisi od piątku. Można praca supportu nie jest potrzebna. Wystarczy na forum wkleić te formułki z czyszczeniem pamięci podręcznej. Oszczędność kasy i czasu. Dalszy kontakt z supportem to jak grochem o ścianę.

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Antioch Zobacz posta
    I jeszcze chciałem dodać, że sprawa wisi na supporcie od piątku. To jest już 5 dzień ...
    Witam!

    Jeżeli support nie odpowiedział, proszę o ponowne wysłanie zgłoszenia.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.