Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Zadanie kryzysowe część 3 - Wielkie zło

  1. #141
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ssivy Zobacz posta
    Bez problemu wszystko na luzie - 3 dni przed końcem zrobione. Prawdą jest oczywiście, że trzeba było troszkę głową ruszyć, spiąć się i podziałać - ale lepsze to niż monotonia w grze

    Brakuje takich wydarzeń częściej!
    Witam!

    Brawo! Dobra robota!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #142
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ssivy Zobacz posta
    Brakuje takich wydarzeń częściej!
    Faktycznie, kryzysowe były ok, jedyny minus to, że jak ktoś w trakcie wbił lvl i przeskoczył o widełki wyżej (np na 51 do iluś tam), to wg mnie zadania w łańcuchu, albo przynajmniej od następnego etapu również powinny się zmienić i tak samo nagrody końcowe.
    Albo powinno być oficjalne info w zapowiedziach, że tak się nie stanie, to by ludzie wbili ten lvl wcześniej...

    Co do tego by były częściej- jak najbardziej się zgadzam. Byle tylko nie przedobrzyć w drugą stronę, bo też będzie źle
    Biorąc pod uwagę dotychczasową częstotliwość zadań kryzysowych proponuję na początek aby były co 2 lata, naprzemiennie z eventem piłkarskim... a jak wszystko będzie ok, to z czasem można i częściej

  3. #143
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę dotychczasową częstotliwość zadań kryzysowych proponuję na początek aby były co 2 lata, naprzemiennie z eventem piłkarskim... a jak wszystko będzie ok, to z czasem można i częściej
    ja natomiast proponuje nie wybiegac w przyszlosc 2 lata bo nie wiadomo czy gra sie w ogole tak dlugo utrzyma
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #144
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To może inaczej, może kryzysowe trwające 2 lata no i do tego jakieś super nagrody, nie wiem, może 50k kleju, 25 lodowych, czy 5k kanapek z serem

  5. #145
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    mam nadzieję, że każdemu udało się zwycięsko przebrnąć przez Zadania Kryzysowe .
    W związku z tym iż wątek jest nieaktualny - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD Victoria

Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.