Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107

Wątek: Problem z załadowaniem gry

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co się z tą grą do jasnej ANIELCI dzieje !!!!! Już nie mam słów 0 kolejka logowania już poszla w pioruny o PREMIUM nie wspomnę ! Jaja sobie z ludzi robicie !

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tragedia najpierw nie dało się zalogować dopiero po kilku dziesięciu albo i set próbach się udało. Teraz to połowa rzeczy nie łapie do tego wyrzuciło mnie do strony startowej już 2 razy. Masakra, faktycznie chyba weekend będzie z głowy.
    Ostatnio edytowane przez PawelDl ; 14.05.2016 o 08:33

  3. #23
    Garret007
    To samo mam wpisuje email hasło dobrze klikam loguj i się loguje loguje z i po chwili wywala i znów logowanie a jak już się uda zalogować to godzine się ładuje

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Hegemon
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żądam "Kanapki z serem" za lagi i problem z logowaniem :P
    MOBO: GA-770T-D3L / AMD Athlon II x4 640 BOX (cache L3) 3,0GHz / 4GB DDR3 1600 / Gigabyte GTX750 2GB DDR5 / Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1TB / Samsung SpinPoint F1 HD103UJ 1TB / Seagate Barracuda 80GB

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tam bym wolała kabanosy, proszę wymyślić nową premię

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kopy saletry padły , "graniciarze" na bezrobociu , elitarne budynki bez buffa , dobrze ,że z nikim nie byłem umówiony na oddanie loota , tak szwaby niszczą Polską gospodarkę , a potem raitingi mamy obniżone .

  7. #27
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś panuję nad tą grą? Czy wszyscy rozpływają się w samozadowolenie z nowego Devbloga? Logowanie trwa 20 minut, wejście do gry chyba za 10 razem, lagi ze wszystkim: poszukiwacze, odkrywcy, premki, przygody. Zapewne kolejny weekend bez zauważenia problemu przez BB.
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

  8. #28
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zalogowałem sie !
    Ale nie mam czatu bo muszę nabić 5lvl
    Ciężkie zadanie może sie uda.

  9. #29
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem ciekawy czy kiedyś przestaniemy oglądać ten komunikat

  10. #30
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To już są jakieś jaja a Wielkanoc za nami... żeby raz taka sytuacja miała miejsce ale tu co tydzień w weekendy są problemy uniemożliwiające grę

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.