Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Wątek: Co dalej BB ?

  1. #91
    awajac
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Koniec eventu tuż tuż i zastanawiam się co dalej. (...)
    Pozwolę sobie odpowiedzieć na post rozpoczynający ten wątek. Pytanie "co dalej" zadawałem sobie już prawie 4 lata temu i od tego czasu BB nic nie zmieniło. Tak, tak, nic. Te wszystkie krawce, alibaby, zmiany zadań gildiowych i wiele innych zmian tak na prawdę nic nie zmieniło w rozgrywce. Chodzi w niej tylko o to, żeby produkować więcej, żeby dało się zrobić więcej przygód co pozwoli na rozbudowę gospodarki, która to rozbudowa pozwoli nam zakupić kilka nowych, efektywniejszych budynków, które pozwolą nam robić jeszcze trudniejsze przygody do da nam surowce na rozbudowę gospodarki itd. itd. itd. bez końca. A robienie przygód to w 95% bezmyślne klikanie w odpowiednie miejsca w odpowiednim czasie. I to się już nie zmieni. Nic innego od BB nie dostaniemy. Ta gra nie ma celu, na początku wszystko jest fajne, człowiek dobrze się bawi, ale w okolicach mniej więcej poziomu 40 zaczyna się żmudna, nudna klikanina.
    Piszę to jako człowiek, który w tej grze spędził już ponad 4 lata. I im dalej w grę tym bardziej tak samo.
    Z rozmów z wieloma graczami wiem, że to co ich tak na prawdę trzyma jeszcze w tej grze, to tylko ludzie, a nie sama gra, ale z iloma ludźmi można utrzymywać kontakty? Jest życie realne, w którym są ludzie, do tego dochodzą ludzie w grze, przychodzi taki moment, że trzeba trochę wybierać z kim chcesz utrzymywać kontakt. Rzeczywistość czy gra.
    W sumie to zazdroszczę takiemu np. Poznańczykowi, który 1,5 roku temu (a może to już 2,5 roku?) porzucił tę grę. Sam jestem bliski, obecnie mam za sobą najdłuższy w historii okres niegrania. Dochodzę do 2 tygodni i wiem, że do miesiąca dojdę na pewno. Przez dużą część czasu moja gra polegała na tym co pisał @sparkz czyli "W taki sam sposob jak w 2012, 2013, 2014 i przez wieksza czesc 2015ego - logowac sie po to zeby miec darmowe klejnoty, wylogowac sie i uatrakcyjnic sobie granie atrakcyjniejszymi grami.".
    Ja do tego czasem zapuszczałem jeszcze odkrywców. Ale co to za przyjemność?
    Podsumowując: nie sądzę, żeby w tej grze można było oczekiwać czegoś więcej nic do tej pory. Czeka nas tylko i wyłącznie żmudna klikanina, a to że będą nowe budynki, przygody, zadania niczego nie zmieni. Tak na prawdę dalej będzie tak jak teraz.

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry.

    Temat został wyczerpany i zostaje przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam.

    MOD_Nefertum

Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.