Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za statusem urlopu

Głosujących
107. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, urlop byłby przydatną opcją

    69 64.49%
  • Nie, pomysł nie trafiony. 24h brak aktywności wystarczy

    31 28.97%
  • Nie wiem, nie mam zdania...

    7 6.54%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: URLOP - dodatkowa opcja

  1. #11
    daveandnokia
    myślę, że lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie zasady, aby do wykonania zadania gildyjnego każda osoba w gildii po prostu zaznaczyła pole z krzyżykiem w celu potwierdzenia, iż bierze udział w zadaniu. Szefostwo zatwierdza listę osób do zadania i wtedy zadanie rozpoczyna się. Osoba, która nie może wziąć udziału w zadaniu, poinformuje szefostwa o tzw. urlopie, aby mogli zamknąć jak najszybciej listę oraz wykonywać zadanie. W końcu gildią ma sterować szefostwo, a nie komputer. Myślę, że taki pomysł jest ciekawy...

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Rewelacja szczególnie dla tych, którzy chcą się odciąć na 2 tygodnie od świata W pełni popieram, bo po moim ostatnim przyjeździe tydzień odbudowywałem wyspę

  3. #13
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Rewelacyjny pomysł. Byłbym bardzo za tym, żeby coś takiego wprowadzono do gry. Pozdrawiam.




  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    1 - nieaktywny gracz nie jest liczony do zadania gildii, wiec wyglada to jakbys nie wiedzial o czym piszesz. jak ktos na pare dni czy tygodni se wyjedzie to jak sie nie loguje to ma niaktywny status i widzisz to w gildii czy jest aktywny. jak ci powiedzial ze wyjechal czy poszedl na urlop a jest aktywny, to znaczy ze sie loguje wiec zadania ma robic.
    2 - ie zadania to nie plaga tylko jakość gildii. jak wam sie wloka i nie potraficie nad tym zapanowac to idzicie do gildii która jest aktywna i robi na bieżaco albo zrobcie porzadek z grajacymi w kratke u was w gildii graczami. tak wiec administracja nawala a nie gra ma wade.
    3 - jak ktos chce na urlop to nie jest żaden problem. zwłaszcza jeśli ma to byc na conajmniej 2 dni. wysyła wiadomość do szefa czy kogo tam w gildii macie ze bierzesz urlop i wychodzisz z gildii. jak wrócisz to dołaczysz z powrotem. po odejsciu od gildii i tak przez dobe nie mozna do zadnej dołaczyc wiec nie ma konfliktu skoro urlop jest dwudniowy... jesli masz nawet status aktywnego i masz zadanie przydzielone, a odejdziesz od gildii, to system w kilka sekund przeliczy i odswiezy, odejmujac Cie od liczby osob niezbednych do zakonczenia zadania. tym samym nie obciazysz nikogo przez to ze nie zrobiles.
    4- jak wam sie zadanie ciagnie a ostatnia osoba jest nieaktywna, to jednej z niekatywnych co ma przydzielone, dajcie kopa z gildii i z miejsca zakonczycie pozwywnie zadanie a koles jak wroci to go przygarnijcie a bedzie mial ostrzeżenie.
    5 - produkcje sobie mozna recznie wstrzymac jak ktos niechce aby mus sie cos robilo. w życiu jak na urlop jedziesz, tez sie przygotowujesz, wiec nie ma problemu.

    jest dobrze jak jest, nie ma co mieszac.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Jaremia widać że nie do końca wiesz jak działają zadania gildyjne. Lipkowi chodzi o to że gracz ma już aktywne zadanie bo przecież je dostał lub było oczekujące i nagle nie gra więc jest liczony że musi je wykonać i to ze nagle jest nieatywny nie powoduje odliczenia go od wymaganaej liczby a tak miałby kasowane zadanie i nie byłby wliczony.
    2. On tu mówi o wypadkach losowych np dowiadujesz sie o delegacji w pracy i nie będziesz grać przez kilka dni więc aktywujesz urlop, zostajesz odliczona od zadania i gildia nie ma do Ciebie pretensji ze nie wykonujesz zadania.
    4. Nie wiem jak obecnie ale takie wyrzucanie ludzi powodowało kiedyś zwiechę zadań i gildia nie mogła go zakończyć i nie dostawała kolejnego a skoro co 2 tygodnie resetują zadania to znaczy ze problem nadal występuje
    5. Jak lubisz zatrzymywać a później uruchamiać 300 budynków to gratuluję.

  6. #16
    Lipek
    1. Tak jak napisał mój przedmówca.
    2. Moja gildia pod względem wykonywania zadań gildyjnych może być wzorcem. Nie pamiętam dnia kiedy zadanko ciągnęło się dłużej niż 1.5 dnia. Występuję z pomysłem urlopu dla ogółu, a nie tylko dla siebie.
    3 i 4. Na końcu swojego posta piszesz - nie ma co mieszać. Wywalanie i przyjmowanie w szeregi gildii jest chyba troszkę bardziej zagmatwane, niż posiadanie jednego (czyt. JEDNEGO) guziora z podpisem Urlop. To co Ty proponujesz to jest dopiero mieszanie.
    5. Bez komentarza...

    W ogóle nie wiem co komu będzie przeszkadzał status urlopu (czy też inne dobre pomysły)? Czy wy narzekacie tylko aby sobie po marudzić? Zamiast zbijać bąki i wiecznie narzekać weźcie (tzw hejterzy) w obroty swoje szare komórki i zapodajcie jakiś dobry pomysł...

  7. #17
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ja-w-zadaniach

    Moja propozycja była niemal identyczna a nie wzbudziła żadnego zainteresowania...
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  8. #18
    Lipek
    Garnek, Twój pomysł też dobry. Myślę że połączenie obu byłoby najlepszym rozwiązaniem... Gdyby nie ci hejterzy.... :|

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    dobra propozycja

  10. #20
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    URLOP - dodatkowa opcja

    opcja umozliwiajaca wlaczenie urlopu na 3-30 dni (mozliwosc wylaczenia najwczesniej po 3 dniach automatycznie wylaczenie po 30 dniach)

    - produkcja na wyspie sie zatrzymuje
    - bufy sie zatrzymuja
    - premium sie zatrzymuje
    - moze nie musi byc dostepu do czatow
    - premie dzienne sie zatrzymuja (w sensie bonusy za codzienne logowanie)
    - wszystkie opcje odliczajace gre ciagla sie zatrzymuja ....

    pomysl na szybko do dopracowania - moze byc inny czas 7-30 dni itd ...
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 07.03.2016 o 19:48
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.