Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za powrotem do poprzedniej formy stawiania wspaniałych rezydencji.

Głosujących
169. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak oczywiście, obecnie gra jest przez to upośledzona!

    161 95.27%
  • Nie, ja już mam wszystko postawione, niech nowi nie mogą.

    8 4.73%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Budowanie wspaniałych rezydencji

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    a nad czym tu dyskutować? porobiłem sobie miejsce pod wspaniale rezydki, zaprojektowałem archipelag i teraz nie moge ich wstawić. niech przywroca co bylo

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    a jednak kontynuujemy flooding
    Pewno trzeba się przed przełożonym wykazać aktywnością.

    Najbardziej w tym wszystkim nie podoba mi się że zmianę wprowadzili cichcem. Wspaniałe rezydencje nie są wcale takie wspaniałe, bo są bardzo nieustawne, ale przy fasolach wylewających się z magazynu i nowym miejscu na archipelagu, robiła się to jakaś alternatywa.

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja podejrzewam że to że nie można stawiac wspaniałych to efekt uboczny "udoskonalania" wyspy, pomimo wielu zarzutów do bb, to jestem daleki od tego aby stwierdzić że zrobili to celowo, już sie reflektują sądząc po tym topicu http://forum.thesettlersonline.pl/th...263#post197263

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na moje niewprawne oko to zreflektowali sie w kwestii usuwania krzakow i wypracowania jakiegos kompromisu w temacie obszarow ktore powinno sie dac zabudowac ale nie da sie ze wzgledu na jakis durny pieniek czy kwiatek.

    Rezydencje to inna sprawa bo ewidentnie nie da sie ich postawic w miejscach o odpowiednim ksztalcie w ktorych nie ma krzakow ani te krzaki nie byly usuwane. Ewidetnie im sie cos powalilo z collision size albo w jakims innym zupelnie niezwiazanym miejscu kodu (czego mozna sie spodziewac patrzac po historii bledow w tej grze).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    A co tu dyskutować, o ile kępy niech będą "pancerne"(popieram) o tyle zmiany na archipelagu(nowe niewidoczne przeszkody) i brak możliwości stawienia wspaniałych jest poniżej pasa

  6. #26
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    A tym 5 co zagłosowali na Nie, ja już mam wszystko postawione, niech nowi nie mogą. TO WŁAŚNIE BYM IM WSZYSTKIE POŚCIĄGAŁ I WPAKOWAŁ JE DO GWIAZDY ot tak ku sprawiedliwości .
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  7. #27
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko mam wrażenie że BB nie do końca wie wobec czego protestujemy, bo nie chodzi nam o ustawianie budynków korzystając z usuwania pieników czy krzaków, tylko o miejsca które były dostępne bez kombinowania.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Tylko mam wrażenie że BB nie do końca wie wobec czego protestujemy, bo nie chodzi nam o ustawianie budynków korzystając z usuwania pieników czy krzaków, tylko o miejsca które były dostępne bez kombinowania.
    Teraz to strach cokolwiek przestawiac

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    83
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    ja podejrzewam że to że nie można stawiac wspaniałych to efekt uboczny "udoskonalania" wyspy, pomimo wielu zarzutów do bb, to jestem daleki od tego aby stwierdzić że zrobili to celowo, już sie reflektują sądząc po tym topicu http://forum.thesettlersonline.pl/th...263#post197263
    Witam,
    pozwolicie że wtrącę swoje trzy grosze,
    jak zapewne wielu z Was, ja też kombinowałem nad najlepszą zabudową wyspy i pomimo braku wystarczającej ilości fasol, przestawiałem wspaniałe i "obrysowywałem" plac drogą, żeby wiedzieć gdzie i ile ich mogę postawić.
    Kiedy okazało się, że wcześniej wytypowane miejsca stały się bezwartościowe, napisałem do supportu
    set2g, korespondencji, zgodnie z regulaminem nie mogę cytować na forum, ale uwierz mi, gdybym mógł ją zacytować, Twój pogląd na celowość bądź nie wprowadzonej zmiany, uległby radykalnej zmianie.

    Problem dotyczy również innych budynków
    dzisiaj przestawiłem wieżę wiedźmy i wrócić ją na wcześniejsze miejsce już niestety nie mogłem,
    jak pisał jaco_j strach ruszyć cokolwiek,
    "Panie Support" jak grać?

  10. #30
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    W związku z tym, że podczas aktualizacji problem pozostał nierozwiązany odświerzam temat.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.