Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Konserwo wróć!!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Konserwo wróć!!!!

    Konserwy były fajne. Robione w nocy, więc niezbyt przeszkadzały w grze. Monet gildii całkiem sporo za nie wpadało. Mieściły się w podanych ramach czasowych.
    A teraz? Gra wyłączana w porze gdy wielu ludzi chciało by już grać. Orientacyjna godzina zakończenia to "ok. 12:00", czyli tak bliżej 15:00.
    A czy coś dadzą w zamian do końca niejasne.
    Ja chcę z powrotem konserwy ((

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w zamian dostaniesz możliwość gry jak się skończy "aktualizacja"
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Konserwy były fajne. Robione w nocy, więc niezbyt przeszkadzały w grze. Monet gildii całkiem sporo za nie wpadało.
    Nie przesadzaj...

  4. #4
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki."

    no to ja poproszę o odrobinę szacunku dla graczy - jeśli przerwa ma być DO 12. to niech nie trwa dłużej, a przynajmniej niech czas tej nieszczęsnej aktualizacji niech będzie w razie jej przedłużania podawany na stronie głównej, bo nasz czas też by wypadało uwzględniać!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez pasqdek Zobacz posta
    Nie przesadzaj...
    Dlaczego przesadzam? Gdyby były konserwy, to gra była przewidywalna, człowiek wiedział ile przerwa potrwa i mógł sobie odpowiednio wszystko zaplanować?
    A teraz? Niby przerwa do 12:00, a już 12:40 a gra nie działa i nie wiadomo kiedy zacznie działać. Może ruszy o 15:00, może o 18:00, a może dopiero jutro?
    Serio, wolałem konserwy.

  6. #6
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Monet gildii całkiem sporo za nie wpadało
    Wpadało, jak był stary system zadań gildii, gdzie konserwa wymuszała anulowanie zadania, a za wykonane nie było nic. Teraz już by nie wpadały.

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aktualizacja: Prace zostały przedłużone do godziny 13:00

  8. #8
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    zgadzam sie szacunek dla graczy się należy powinna byc informacja o przedluzeniu

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Dlaczego przesadzam? Gdyby były konserwy, to gra była przewidywalna, człowiek wiedział ile przerwa potrwa i mógł sobie odpowiednio wszystko zaplanować?
    A teraz? Niby przerwa do 12:00, a już 12:40 a gra nie działa i nie wiadomo kiedy zacznie działać. Może ruszy o 15:00, może o 18:00, a może dopiero jutro?
    Serio, wolałem konserwy.
    nigdy nie lubilem konserwacji ktora konczyla sie o godzinie 7-8. Normalny czlowiek o tej godzinie jest w pracy o ile nie jest po nocnej zmianie.. Tak samo dzis wyjatkowo jestem teraz bo mam chwile luzu. Chwila przerwy w grze w godzinach kiedy wiekszosc graczy nie ma ferii i juz lament
    Pozdrawiam i wez ciut na wstrzymanie

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar jacekz51
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Konserwy były fajne. Robione w nocy, więc niezbyt przeszkadzały w grze. Monet gildii całkiem sporo za nie wpadało. Mieściły się w podanych ramach czasowych.
    A teraz? Gra wyłączana w porze gdy wielu ludzi chciało by już grać. Orientacyjna godzina zakończenia to "ok. 12:00", czyli tak bliżej 15:00.
    A czy coś dadzą w zamian do końca niejasne.
    Ja chcę z powrotem konserwy ((
    Popieram

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.