Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 443

Wątek: Serwer wyłączony z przyczyn technicznych

  1. #31
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Jeżeli korzystacie z tej samej sieci, to mogłyście mieć problem z waszym dostawcą internetowym, który na czas nie wygasił starego wpisu na swoim serwerze DNS i przez pewien czas "atakowałyście" wyłączony serwer. Jak mi się zdaje to często miewasz takie problemy podobnie jak garstka innych graczy co biega po tym forum.

    Mogę napisać tyle, że u mnie nigdy nie było problemów z dostępem do gry - chyba że był to faktycznie znany wszystkim pad serwerów. Chyba, że inne światy mają jakieś swoje indywidualne problemy.
    Źle Ci się zdaje do tej pory nie miałam problemów. Jeśli udzielałam się na forum to raczej próbując pomóc ludziom, którym gra siadła. Co do dostawcy internetu - specjalnie zdecydowałam się na chwilowe połączenie z innego źródła, zmiana dostawcy nie pomaga. Problem występuje od ostatniej nocnej konserwy

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Opisany problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) przeglądarki.
    Zalecam regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej.
    Jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej nie przyniesie rozwiązania, proszę spróbować zalogować się do gry przy użyciu innej przeglądarki, może to wpłynąć pozytywnie na stabilność gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    3 Różne komputery, 3 różne przeglądarki + wasz klient gry. To samo. Cache - stara śpiewka, która nic nie daje (auto czyszczenie kilka razy dziennie). Może popatrzcie w logi serwerów?

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam to samo brawo BB

  4. #34
    ewa_38
    Przobuje sie zalogowac od 8:40 i tez mam taki komunikat

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Złota Góra c.d.n

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar Mariolciaaa
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zróbcie coś w koncu z tym , bo to są jakieś jaja... po każdym waszym ulepszaniu gry jest coś nie tak ile można to znosić, ludzie w końcu będą odchodzić z gry!!!!!

  7. #37
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Nasi technicy pracują nad rozwiązaniem opisanego błędu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 11.02.2016 o 17:46

  8. #38
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może zamiast techników weźcie informatyków?

  9. #39
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm... Ja nawet doczekałam się odpowiedzi z supportu. Nie będę tu przytaczać, streszczę jedynie co dali do zrozumienia między wierszami...
    Składamy kondolencje, ale nie wiemy co się dzieje, także bujaj się, spadaj kobieto i nie marudź więcej. Jak się samo naprawi to się samo naprawi, jak nie to nie.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Przed chwilą wyskoczył mi taki sam komunikat gdy próbowałem wejść na mapę przygody.

Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.