Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Ali Baba i trzeci złodziej

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Blok na obozie 3 jest faktycznie BARDZO ryzykowny - tam jest góra 2-3 sec zapasu (za każdym razem wychodzi mi w ten sposób, a klikam praktycznie natychmiastowo) - przeliczyłem go w kalkulatorze i zamiast Twojego składu używam 180 KZ, zwiększa to zapas czasowy o 3-4 sekundy co już jest w miarę bezpieczne. Pobawię się jeszcze z kalkulatorem, może uda mi się jeszcze jakaś inna konfiguracja składu
    Szukaj, kombinuj... znajdziesz lepszy układ to wstawimy
    Niestety nie da się, tak jak piszesz, zmianą składu bloku wydłużyć zapasu o 3-4 sekundy - taka mechanika walki w TSO Musisz znaleźć skład który walczy rundę dłużej i wydłużysz walkę o 20 sekund - nie ma wartości pośrednich (mój blok walczy 3 rundy i zawsze wygrywa co daje 60sek. walki plus 40sek niszczenia obozu - całość bloku - 100sek.)
    Jeśli chcesz kombinować to proponuję sprawdzić wariant z uprzednim puszczeniem tam pierwszej fali z rekrutami żeby osłabić nieco obóz (już ubicie kilku jednostek może wystarczyć żeby później dało się zblokować obóz na 4 rundy). W jednej fali na 4 rundy raczej się nie da (chociaż oczywiście nie sprawdziłem na pewno wszyskich możliwych wariantów).
    Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Exec_ ; 10.02.2016 o 13:37

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zastanawiam sie czy warto tracic 180R na obóz 14 kosztem straty 15Ry wiecej? No obóz 14 można wysłać 270Ry i strata 45Ry max.
    Pozdrawiam, świetny poradnik

  3. #23
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drugi raz robiłam przygodę i druga raz blok w G2 mi padł, czy u innych tez ten problem występuje?

    Edit1: Chyba już widzę, mam inny skład podany.

    Edit2: na osettlers podali lepszy skład blokujący 90KZ+90AZ daje 13-22 rundy a nie 8-13 jak w przypadku 200KZ
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 07.04.2016 o 18:46

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie tam żaden blok nigdy nie padl, może cos zle robisz, ale skoro jest lepsze skład bloku to można uzyc

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Sciana Zobacz posta
    Zastanawiam sie czy warto tracic 180R na obóz 14 kosztem straty 15Ry wiecej? No obóz 14 można wysłać 270Ry i strata 45Ry max.
    Pozdrawiam, świetny poradnik
    ja tam na obóz 14-ty wysyłam 200 l 1 wl 69 ku

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Szukaj, kombinuj... znajdziesz lepszy układ to wstawimy
    Niestety nie da się, tak jak piszesz, zmianą składu bloku wydłużyć zapasu o 3-4 sekundy - taka mechanika walki w TSO Musisz znaleźć skład który walczy rundę dłużej i wydłużysz walkę o 20 sekund - nie ma wartości pośrednich (mój blok walczy 3 rundy i zawsze wygrywa co daje 60sek. walki plus 40sek niszczenia obozu - całość bloku - 100sek.)
    Jeśli chcesz kombinować to proponuję sprawdzić wariant z uprzednim puszczeniem tam pierwszej fali z rekrutami żeby osłabić nieco obóz (już ubicie kilku jednostek może wystarczyć żeby później dało się zblokować obóz na 4 rundy). W jednej fali na 4 rundy raczej się nie da (chociaż oczywiście nie sprawdziłem na pewno wszyskich możliwych wariantów).
    Powodzenia.
    Od niedawna można ten blok "wzmocnić" dowolnym gienkiem albo i dwoma z 1r i całe ryzyko wtedy odpada. Przeliczać składu na blok nie trzeba bo zwykły gienek z 1r nawet nie połaskocze jednostek elitarnych.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.