Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    Odpal z 20lv krawca
    Amerykę odkryli i już nie pamiętają jak więksi kumple pod swoja nieobecność odpalali nam lepsze przygody, żebyśmy mogli PD nabić i najwyżej po powrocie dokończyli to czego rady nie daliśmy sami Pomysł z oddawaniem tego kupcowi za mapy jest ok. Ale już samo grupowanie, by mnie zadowoliło, bo w ewentach to się ciągle zmienia i już skasowałam setki przygód, które potem kupowałam do ewentu.

  2. #62
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DobromirPL Zobacz posta
    JTo gdzie tu przyjemność i adrenalina? ;-)
    Nie ta gra.

    Gdzie adrenalina w grze w ktorej walka polega na atakowaniu obozow ktore stoja bezczynnie i czekaja na rozwalenie, poprzez wyslanie wojska ktorego nawet sie nie da kontrolowac tylko trzeba czekac na skonczenie animacji ataku zeby zobaczyc wynik walki ? Chyba ze jest sie ogarnietym na tyle zeby dobrze dobrac sklad, wtedy mozna 'fire and forget' i faktycznie robic kotlety w czasie walki z bossami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cześć
    Nie czytałem wszystkich wątków bo jest ich sporo i nie wiem czy ten był poruszony-mianowicie...co myślicie aby w przygodach których i tak nie robimy np: DS,Wiktor,kooperacje zmienić "drop" ? Nie wiem czy tylko mi ale od jakiegoś czasu zaczyna mi brakować surowców np.saletry.I tu może jest szansa dla tych przygód. Zamiast granitu i bali egzo,który w CR,byku jest do zdobycia (o krawcach i ali nie wspomnę) w ilościach nam znanych,aby były podobne ilości innych surowców,które "kiedyś" uważaliśmy za mało atrakcyjne(saletra)

  4. #64
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez piotrekj100 Zobacz posta
    Cześć
    Nie czytałem wszystkich wątków bo jest ich sporo i nie wiem czy ten był poruszony-mianowicie...co myślicie aby w przygodach których i tak nie robimy np: DS,Wiktor,kooperacje zmienić "drop" ? Nie wiem czy tylko mi ale od jakiegoś czasu zaczyna mi brakować surowców np.saletry.I tu może jest szansa dla tych przygód. Zamiast granitu i bali egzo,który w CR,byku jest do zdobycia (o krawcach i ali nie wspomnę) w ilościach nam znanych,aby były podobne ilości innych surowców,które "kiedyś" uważaliśmy za mało atrakcyjne(saletra)
    Oj psioczenia na dropy w tych przygodach było już naprawdę dużo. Jak potrzeba saletry to trzeba robić MB, Byka, ZE i krawce.

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Tak jest we wszystkich grach, łącznie z życiem, że dostaje się i skarby i śmieci.
    Nawet jak na grzyby pójdziesz, to znajdziesz raz praw*****a (czyli przyzwoicie mówiąc: borowika), raz kanię, raz muchomora a raz papierzaka.

  6. #66
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez piotrekj100 Zobacz posta
    Cześć
    Nie czytałem wszystkich wątków bo jest ich sporo i nie wiem czy ten był poruszony-mianowicie...co myślicie aby w przygodach których i tak nie robimy np: DS,Wiktor,kooperacje zmienić "drop" ? Nie wiem czy tylko mi ale od jakiegoś czasu zaczyna mi brakować surowców np.saletry.I tu może jest szansa dla tych przygód. Zamiast granitu i bali egzo,który w CR,byku jest do zdobycia (o krawcach i ali nie wspomnę) w ilościach nam znanych,aby były podobne ilości innych surowców,które "kiedyś" uważaliśmy za mało atrakcyjne(saletra)

    Trzeba było sprawdzić TU


    Zostawcie DS i ZE w spokoju ja to robię!

    Byka nie robię - grzebcie sobie tam :P

    A tak poza tym.. to odn poprawy dropów mogłaby powstać osobna ankieta
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 25.08.2016 o 19:43 Powód: bo tak :D

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    zmienic drop w przygodach tak zeby atrakcyjnosc podniesc, obecnie dla wyzszych leveli to krawce i drwal sie tylko oplaci robic. Mozna wprowadzic w dropie np. element budowli z ktorej składa się całośc tak żeby kilka przygód warto było zrobic zeby poskładać

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia

    przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

    PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA!! przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa
    Co sadzicie o swojej gwieździe? Dużo tam setek ^^ walają się wam a nie da rady ich zrobic.
    Wprowadzić przerabianie przygód 100kami na jedna nową?? TO JEST TO

    No to macie wyzwanie, zrobić to jak najszybciej by nasi Osadnicy byli zadowoleni!!!!

    piszę to do tych najwyżej meldowanych, BeBeków

    SORKA, brakowało ankiety.

    By się żyło lepiej...

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za wymianą

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za wymianą

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.