Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Zadanie poboczne 64lvl Prezent dla króla cześć 3 - "niewykonalne" po czasie

  1. #31
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam.

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Witam.
    Coś jest nie tak, BB_Penelopa jest zarządcą polskiej społeczności w grze The Settlers Online z racji funkcji jaką zajmuje (płacą jej za to) powinna sama osobiście interweniować w każdych nieprawidłowościach pojawiających się w grze, a nie odsyłać gracza do Supportu, tym bardzie że wie iż ten dział pomocy jest bardzo daleki od ideału, działa gorzej niż ta gra.

    Też mam problem z tym zadaniem, zgłoszony do Supportu i CISZA.
    Ostatnio edytowane przez Kurde_Mole ; 14.05.2016 o 16:31

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    wiedza ze jest problem i w d.. maja pisalam do suporu i kaza mi scereany przysylac , tylko po co to nie problem jednosctkowy a wszystkich
    Hm, problem w tym jak opiszesz swoje kłopoty.
    Źle sformułowałem swoje, dostałem prośbę o sprecyzowanie i po drugim mailu mi naprawili, mam zaliczone to zadanie.
    Miałem już problemy z supportem, że tak się wyrażę mieliśmy różnice w poglądach ale żadna moja skarga nie została bez odpowiedzi.

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kurde_Mole Zobacz posta
    Witam.
    Coś jest nie tak, BB_Penelopa jest zarządcą polskiej społeczności w grze The Settlers Online z racji funkcji jaką zajmuje (płacą jej za to) powinna sama osobiście interweniować w każdych nieprawidłowościach pojawiających się w grze, a nie odsyłać gracza do Supportu, tym bardzie że wie iż ten dział pomocy jest bardzo daleki od ideału, działa gorzej niż ta gra.

    Też mam problem z tym zadaniem, zgłoszony do Supportu i CISZA.
    Witam!

    Support posiada narzędzia, które pozwalają na pozytywne rozwiązanie tego typu problemów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #34
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Support posiada narzędzia, które pozwalają na pozytywne rozwiązanie tego typu problemów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    no to prosta pilka rozwiazcie problem skoro umiecie

    ja czekalem ponad 4 miesiace i wam sie nei udalo zaliczylem na ewencie wielkanocnym
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  5. #35
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    wymagania dotyczące tego zadania zostały zmienione podczas aktualizacji 09.06.2016. Problem nie powinien już występować.
    Wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.