Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Pierwsze informacje: Nowe funkcje czatu

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pierwsze informacje: Nowe funkcje czatu

    Drodzy Gracze


    Macie ochotę podyskutować na temat zmian opisanych w "Pierwszych informacjach"?
    Ten wątek służy właśnie do tego.


    Miłej dyskusji!
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 04.12.2015 o 16:28

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Super hiper extra kolejny dodatek w sumie nic nie wnoszący do gry... Poprawi to grywalność o jakieś...... nic....

    Natomiast nikt się nie interesuje błędami terenu w grze, dziwnymi teleportami generałów podczas przygód oraz osobiście mnie najbardziej wk... elementem gry gdy mam ponad 20 odkrywców i na każdego z osobna muszę klikać i wyklikiwac co ma zrobić - jest to takie super uatrakcyjnienie gry że nie mogę się doczekać tego procesu i z reguły mam to w dupie i ich nigdzie nie puszczam bo szlak mnie trafia jak mam naparzać nie wiadomo ile w to samo. Taki wielki to problem zrobić cos podobnego jak hurtowe puszczanie gienków na przygody?

    No ale co tam skupcie się na kolorkach i innych pierdołach bo to faktycznie poprawi niesamowicie jakość tej gry.
    Ostatnio edytowane przez Ozzi ; 04.12.2015 o 17:30

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli o mnie chodzi zmiana zbędna i niepotrzebna. Nawalone ikon nie wiadomo po co. Obecny system jest w porządku i wolał bym gdyby taki pozostał. A prawdopodobnie po tej zmianie czat zacznie się sypać cały czas i ciągle będzie coś popsute. Lepiej tego nie ruszać.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mi się wydaje że nowość jest ok.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Szczegolnie ten 5 poziom dla spamerow nieosiagalny

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ikony, zamiast zakładek? Pomyłka. Lepiej by zrobić podzakładkę (przygoda). Wg mnie każdy powinien mieć możliwość ułożenia sobie swoich ulubionych zakładek a reszta niech będzie jako INNE. Sam korzystam z gildyjnego, szeptu i handlu. Tyle
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Olejmojnick Zobacz posta
    Szczegolnie ten 5 poziom dla spamerow nieosiagalny
    Niegłupie, bo pozwoli się pozbyć dziada przynajmniej na kilkanaście minut. To jest akurat super pomysł
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #8
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Wg mnie zmiana jest super i bardzo mi się podoba. Na reszcie osobny kanał na przygody, nie będzie trzeba zaśmiecają gildii lub robić szeptanego trójkącika.
    Ilość globali obcięłabym jeszcze bardziej. Za czasów świetności gry używaliśmy może trzech, później przechodziło się na inny, jak był bum na kooperacje i miło było wspólnie ustalać ataki, a teraz wiadomo jak jest... nawet handel ledwo się przewija, a co dopiero tłumy, ze się na jednym globalu pomieścić nie da

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie ikony w tym pomyśle to największy problem...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    a może dało by się wprowadzić łączenie np 2 kanałów tak by były widoczne obydwa wtedy nie trzeba by wybierać czy rozmawiać np w gildii czy śledzić kanał handlowy.
    obecnie jedno eliminuje drugie

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.