Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Pierwsze informacje: Nowe funkcje czatu

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez dobrocia Zobacz posta
    z tymi odkrywcami to Ozzi ma zupełna racje, oszalec idzie wysyłając każdego po kolei . Może się za to wezma.
    Pewnie w ktoryms evencie dodadza budynek w ktorym bedzie sie zarzadzalo grubasami i geologami

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Pewnie w ktoryms evencie dodadza budynek w ktorym bedzie sie zarzadzalo grubasami
    silownia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oddajcie mi zwykły czat i będzie wsio git :P
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po kiego takie udziwnienia ? dodać zakładkę przygoda która będzie się aktywować w momencie odpalenia przygody. Lepiej by się koszarami i kolejką zajęli bo momentami "zwariować" idzie jak musisz szybko coś dodać do rekrutacji i przekopuj całe koszary
    I wiele innych spraw które trzeba by załatwić, a skończy się jak z archipelagiem niby nowy teren ale sensownie rozplanować na nim zabudowę to ciężko

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Najlepiej jak byscie dodawali zapamietywanie pisanej tresci po relogu. Czesto wywala z gry i w tym momencie przydalo by sie abym wiedzial co i kto napisal przed restartem

  6. #26
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MarkoPolo2012 Zobacz posta
    " Jako pozytywny efekt, zespół Game Masterów i moderatorów będzie w stanie wspierać społeczność na czatach, dlatego, że będą w stanie spędzić na każdym z kanałów więcej czasu. " - jednym słowem ponownie wrócimy do regularnych banów , ponieważ moderatorzy będą musieli zapracować na swoją comiesięczna porcje 500 klejnotów
    Hmm... a masz jakiś dowód, że te klejnoty dostają? Może jesteś byłym moderatorem? Póki nie masz dowodów to te 500 klejków jest tylko fantazją. Chyba, że masz na myśli klejki z logowania ale te sam dostajesz więc nie wiem o co kruszyć kopie

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Sam sknery, gra po długim zastoju powoli zaczyna iść w bardzo dobrym kierunku, dodano nowe poziomy, zaczęto wprowadzać zmiany o które prosili gracze. BRAWO I OBY TAK DALEJ.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Po kiego takie udziwnienia ? dodać zakładkę przygoda która będzie się aktywować w momencie odpalenia przygody. Lepiej by się koszarami i kolejką zajęli bo momentami "zwariować" idzie jak musisz szybko coś dodać do rekrutacji i przekopuj całe koszary
    I wiele innych spraw które trzeba by załatwić, a skończy się jak z archipelagiem niby nowy teren ale sensownie rozplanować na nim zabudowę to ciężko
    No ja nie mam problemów z przestawianiem koszar, może dlatego że nie popełniam zbytnio błędów, albo po prostu mam wojsko w zapasie zawsze. Jak chcesz to poproś BB o każda jednostkę dostępną za klejnoty w sklepie.

  9. #29
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zmiana zakładek na ikonki - w miare, jak dla mnie sa troche za małe
    Czat dostepny od poziomu 5 to dobre rozwiązanie w przypadku ataku armii jp albo innych kosmitów Swego czasu skutecznie utrudniali nam korzystanie z czatu na Słonecznym
    Czaty dla uczestników przygód, super sprawa, fajnie, ze realizujecie pomysły graczy, szkoda tylko, ze zapomnieliście to napisać ...
    Redukcja kanałow... jak dla mnie bedzie ok, jesli globali bedzie 10... 5 to za mało

    Ale to zdanie
    Jako pozytywny efekt, zespół Game Masterów i moderatorów będzie w stanie wspierać społeczność na czatach, dlatego, że będą w stanie spędzić na każdym z kanałów więcej czasu.
    to jakaś masakra jest Chyba 3 razy czytałam, zanim dotarł do mnie sens

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a szept jak "mrygał" bez powodu tak i mryga dalej ;p
    Game masterzy........

Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.