Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Pierwsze informacje: Nowe funkcje czatu

  1. #11
    Jossi
    ja bym podniosła lvl od którego czaty będą dostepne dla nowych graczy, 5 to stanowczo za mało dla spamerów..

    zmniejszenie ilości kanałów to tak na prawdę nic bo najcześciej nie są używane..

    a ikonki to tylko kosmetyka by mozna było jakoś wcisnąc dwa dodatkowe kanały, które chyba nawet używane nie będą

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zmiana odnosnie mozliwosci pisania na czacie od poziomu wyzszego niz 1, byla bardzo potrzebna. Trzy-dwa lata. Teraz notoryczni spamerzy i trolle juz sie znudzili ta gra No ok, ale powiedzmy, ze siei tak przyda, lepiej od 5 niz 1.

    Odnosnie ikonek - mam ogromna nadzieje, ze na najechaniu na ikonke pojawi sie dymek z nazwa kanalu (z ca 1-2 sekundowym opoznieniem), inaczej czeka nas pare miesiecy zamieszania zanim sie przestawimy.

    Ogolnie to super, ze wchodza zmiany, czy male, jak te, czy duze, jak nowe poziomy i przygody... ale naprawde, drogie BB, troche za pozno na to, by z powrotem przyciagnac osoby, ktore sie znudzily czekaniem na pozytywne zmiany.

  3. #13
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co? dlaczego?
    są ważniejsze rzeczy do poprawki, a tu kosmetyka i to w dodatku nic nie poprawiająca.

    ps
    jedynie czat na wieloosobowych przygodach może być przydatny
    "Everybody lies"

  4. #14
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    po co? dlaczego?
    są ważniejsze rzeczy do poprawki, a tu kosmetyka i to w dodatku nic nie poprawiająca.
    Misiorww, po co? Ano po to, że okno czatu ma swoją określoną szerokość. I więcej jak 7 zakładek podpisanych słowami nie upchniesz. Zwłaszcza jeśli mają być to nazwy długie jak "Czat grupowy do Twojej przygody" i "Czat grupowy do przygody z zaproszenia". Ikonki zajmują mniej miejsca niż ciąg liter.

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Odnosnie ikonek - mam ogromna nadzieje, ze na najechaniu na ikonke pojawi sie dymek z nazwa kanalu (z ca 1-2 sekundowym opoznieniem), inaczej czeka nas pare miesiecy zamieszania zanim sie przestawimy.
    Ranhea, nie powinno być tak źle. Z tego co widzę to nie zmieniają kolejności zakładek, nowe dojdą czasowo za Wiadomościami. Zatem "staruszkowie" znajac na pamięć kolejność nie powinni mieć większych trudności. Zaś nowicjusze zakładający konta po zmianie nawet nie poczują różnicy bo nie będą znać niczego innego.
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 04.12.2015 o 21:20 Powód: literówka

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Niegłupie, bo pozwoli się pozbyć dziada przynajmniej na kilkanaście minut. To jest akurat super pomysł
    To u was też jest dziad spamerem na czacie którego wszyscy chcą się pozbyć? To ile on ma kont?

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ładna zmiana i przy tym pozostanę, bo oczekiwałbym innych bardziej użytecznych zmian, które odciążą mnie gracza od żmudnego klikania w kółko tego samego, które prędzej czy później sprawia, że człowiek sobie myśli, po co ja to robię???? a w konsekwencji daje sobie spokój z klikaniem i w końcu z grą.
    - grupowe kasowanie kolejki w koszarach i prowiantach
    - grupowanie w gwieździe (również przygód)
    - grupowe wysyłanie geologów/odkrywców
    - okno handlu mogłoby być wyższe, aby więcej ofert na raz było widać (zależne od ekranu gracza, co by widział cale z telefonu)

    Świetnych propozycji jest mnóstwo, wystarczy wejść w http://forum.thesettlersonline.pl/forums/245-Gra i poczytać. Mam jednak coraz częściej wrażenie, że to jak kamieniem w wodę...

    Jeszcze jedna ważna kwestia... mam nadzieję, że czat to nie jedyne zmiany które nas czekają w 2016.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Śmiech na sali, a po co, a na co. A po to, iż potrzeby takich zmian były sygnalizowane przez graczy. Że Wam nie potrzebne nie znaczy, że wszystkim, egoiści. Gorzej niż dzieci, póki co największym bugiem tej gry są gracze, których BB powinno zmienić w pierwszej kolejności. Większość postów w temacie jest nie na temat, a jedynie narzekaniem w stylu "chcę grać nie grając wcale". Nikt was nie zmusza do grania.

    A wracając do tematu, zmiana super, jednak myślę, że global wystarczy jeden skoro do przygód już będą oddzielne zakładki. Pisanie od 5lvl też wydłuża czas stracony przez spamera z 15 sekund do 15 minut. Wygląda nieźle jednak chyba tutaj również powinni podnieść poprzeczkę.
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 05.12.2015 o 01:44
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Wg mnie zmiana jest super i bardzo mi się podoba. Na reszcie osobny kanał na przygody, nie będzie trzeba zaśmiecają gildii lub robić szeptanego trójkącika.
    Ilość globali obcięłabym jeszcze bardziej. Za czasów świetności gry używaliśmy może trzech, później przechodziło się na inny, jak był bum na kooperacje i miło było wspólnie ustalać ataki, a teraz wiadomo jak jest... nawet handel ledwo się przewija, a co dopiero tłumy, ze się na jednym globalu pomieścić nie da
    ...no cóż, tak bywa jeżeli część graczy jest tu po to , by sobie pogadać , poplotkować , nabrać wiary w swoje blebleble a nawet poflirtować i się dowartościować ))

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...a ja czekam na wyeliminowanie bugów podczas walk marszałków na ekspedycjach

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    z tymi odkrywcami to Ozzi ma zupełna racje, oszalec idzie wysyłając każdego po kolei . Może się za to wezma.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.