Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Ali Baba i pierwszy złodziej

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Exec_ dziękuję za kolejny poradnik i czekam na następne.

    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Zdecydowanie chodziło mi o Penelopę, stąd cytat z niej. Dla mnie jest logicznym, ze zanim coś zarekomenduję, to to sprawdzę, widać nie dla wszystkich.
    No ale, może się mylę, może ona też gra i dlatego brakuje jej czasu na pracę.
    Gra czy nie gra, jej sprawa, ale jak gra, to dlaczego nie opiniuje innych poradników? Czy ten jest jakiś wyjątkowy, że zasłużył na uwagę (Exec_ oczywiście nic do Ciebie nie mam, sama upodobałam sobie własnie Twój poradnik na drwala). Chyba lepiej by było gdyby BB czy MOD podarowali sobie ocenianie poradników.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Misi chodziło raczej o Penelopę. Chyba, że to Ty jesteś Penelopą...
    Się wydało się :-o
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #13
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    [...] Chyba lepiej by było gdyby BB czy MOD podarowali sobie ocenianie poradników.
    jak tak bardzo chce się wykazać, że jest miedzy nami i coś tam niby robi dla naszej społeczności, to mogłaby aktualizować katalog poradników, a nie wymuszać na graczach, żeby robili swoje

  4. #14
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co niektórych ogarnęło dziwne szaleństwo, i tworzy się dziwna dyskusja do czegoś czego nie powinno. Exec_ zrobił bardzo dobra robotę już nie pierwszy raz, i każdy ma prawo pochwalić to (myślę że zachęci to Execa_ do dalszych działań). Ale ten lincz na Penelopie jest bez sensu. Na tym forum niejednokrotnie stawiałam zarzuty dla poprzedników Penelopy, że są daleko od nas i nie biorą udziału w naszych dyskusjach. Teraz gdy to się zmienia i coś się zaczyna dziać, pojawia się dziwna fala krytyki niczym nie uzasadniona. Czy Exec_ dostał jakieś profity za to żeby doszukiwać się stronniczości ze strony BB lub coś innego ...? Nie, tylko ktoś powiedział że jego robota jest fajna i każdy ma do tego prawo. Czy waszym zdaniem BB lub MOD-y nie maja tego prawa?

    Na forum jak się czyta to ciągle są jakieś żądania, oczekiwania i wieczne niezadowolenie ... gra nie jest bez wad, i czasem pewne decyzje w grze są kontrowersyjne co wymaga konstruktywnej krytyki ... ale nie róbmy wiatru tam gdzie nie jest to potrzebne.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    30.06.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, ja tak nieśmiało spróbuję nawiązać do wątku
    Czy, w G3, nie byłoby bezpieczniej zmniejszyć ilość KZ do 185?
    Ostatnio edytowane przez GrabiChrust ; 02.12.2015 o 19:04

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GrabiChrust Zobacz posta
    Witam, ja tak nieśmiało spróbuję nawiązać do wątku
    Czy, w G3, nie byłoby bezpieczniej zmniejszyć ilość KZ do 185?
    Nie byłoby, i o ile w przypadku kiedy MSW ubiją każdy po 16WS i w obozie do bloku zostanie skład 40MM 18WS 70ŁK to nic się nie zmienia, to znaczy blok trzyma minimalnie 140 sekund, to w przypadku kiedy jeden z MSW ubije tylko 15WS i w obozie do bloku pozostanie 19WS lub 20WS (w przypadku kiedy oboje MSW ubiją tylko 15WS) czas trwania bloku 185KZ spada do 120 sekund, podczas gdy 200KZ ciągle trzyma minimalnie 140 sekund.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    30.06.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki za dokładne wyliczenia mi wychodziło jakoś 185-190 w zależności od tego co zostawało. Faktycznie nie miałem inaczej niż 18WS po atakach.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    Co niektórych ogarnęło dziwne szaleństwo, i tworzy się dziwna dyskusja do czegoś czego nie powinno. Exec_ zrobił bardzo dobra robotę już nie pierwszy raz, i każdy ma prawo pochwalić to (myślę że zachęci to Execa_ do dalszych działań). Ale ten lincz na Penelopie jest bez sensu. Na tym forum niejednokrotnie stawiałam zarzuty dla poprzedników Penelopy, że są daleko od nas i nie biorą udziału w naszych dyskusjach. Teraz gdy to się zmienia i coś się zaczyna dziać, pojawia się dziwna fala krytyki niczym nie uzasadniona. Czy Exec_ dostał jakieś profity za to żeby doszukiwać się stronniczości ze strony BB lub coś innego ...? Nie, tylko ktoś powiedział że jego robota jest fajna i każdy ma do tego prawo. Czy waszym zdaniem BB lub MOD-y nie maja tego prawa?

    Na forum jak się czyta to ciągle są jakieś żądania, oczekiwania i wieczne niezadowolenie ... gra nie jest bez wad, i czasem pewne decyzje w grze są kontrowersyjne co wymaga konstruktywnej krytyki ... ale nie róbmy wiatru tam gdzie nie jest to potrzebne.
    Niektórzy uważają że mod czy admin to boot, a to są żywe osoby. Pracownicy powinni grać inaczej nie wyłapią błędów "tych pozytywnych" dla gracza

  9. #19
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Agnieszko!!! poza tym, że nasze niezadowolenie jest SZYBCUTKO kasowane przez ww osobników z bebe, to cała reszta działa i z tego się powinniśmy cieszyć
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    21-34A co to za jednostki ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.