Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wytwórca wozów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Wytwórca wozów

    Witam,
    Wytwórca wozów mimo uśpienia pobiera surowce do produkcji. W podsumowaniu gospodarki pokazuje prawidłowo a mimo to surowce( sprawdzałem na deskach mahoń ) znikają. Zresztą jak się go uśpi i włączy to widać to też po czasie produkcji że działa w tle jakby.
    Napisałem już do suportu ale nich może ktoś jeszcze to u siebie sprawdzi.


    ps. Dostałem wyczerpująca odpowiedz na pomocy w grze i wychodzi na to że nie ma tematu, więc proszę o usunięcie go
    Ostatnio edytowane przez Grigon ; 27.11.2015 o 13:56

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No ale skoro sprawa się wyjaśniła to chociaż powiedz co było przyczyną... Bo inni mogli podłapać temat i tez mogą teraz mieć zagadkę.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    No ale skoro sprawa się wyjaśniła to chociaż powiedz co było przyczyną... Bo inni mogli podłapać temat i tez mogą teraz mieć zagadkę.
    Wyjaśniono mi że budynki zatrzymują się na 15 sekund przed końcem cyklu produkcji mimo że zatrzymasz je wcześniej. Dodatkowo pobierają surowce na nowy cykl około 2 sekund przed startem.

    Czyli pobrał mi tartak deski jak się tylko pojawiły, a później chcąc sprawdzić co jest grane włączyłem go.
    Widząc że zaraz znowu pobierze uśpiłem ponownie, ale i tak zdążył pobrać z tego 2 powodu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.