Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Nowe budynki w w dropach z przygód 1001 nocy

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to macie szczescie ja juz 2 x oliwna to w sumie 6 dropow i 0 budynkow i 0 nast przygod

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Wyobrażam sobie ceny jak się pojawią na wadze (o ile się pojawią).
    Na początku wszytko drogie bedzie.
    Ale rynek to zweryfikuje, wiadomo że jak ozdoby będą dropic jak statuły anioła / konnego żołnierza to będą niewiele warte. Budynki użyteczne [czyt z populacją] zawsze w cenie
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 24.11.2015 o 21:42

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ale rynek to zweryfikuje, wiadomo że jak ozdoby będą dropic jak statuły anioła / konnego żołnierza to będą niewiele warte. Budynki użyteczne [czyt z populacją] zawsze w cenie
    Jaka wg Ciebie bedzie cena budynkow ktore przydatnoscia nie wykraczaja poza wieze wiedzmy, a wypadaja z przygod wielokrotnie trudniejszych w zdobyciu i drozszych w zrobieniu ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    biorąc pod uwagę, że arabskie wieże zajmują miejsce grządki (1x1) to nawet z pojemnością +50 będą w cenie....

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Helmuty zaczely ostatnio kopac w poszukiwaniu wiekszej ilosci informacji w plikach w grze.

    Maja taki spreadsheet z oficjalnymi szansami :

    https://docs.google.com/spreadsheets...cYQ/edit#gid=4

    w tym momencie tam nic nie ma odnosnie Ali Bab ale warto raz na jakis czas zajrzec i sprawdzic czy cos nowego sie nie pokazalo.

    Jesli sa problemy z ogarnieciem co jest co (bo szwabskiego pewnie tutaj prawie nikt nie zna) -> PM do mnie.
    Nie wiem czy to oficjalne, ale raczej nie prawdziwe albo przynajmniej nieaktualne. Nie mogę mieć aż takiego pecha
    Alibaby są (już?) w tym arkuszu. Szansa na budy różne nawet wygląda rozsądnie, tylko gorzej że trzeba (chyba) przejść łańcuszek przygód, a to już nie wygląda optymistycznie.

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sparkz , niestety na cenach to ja się nie wyznaje, bo handluje sporadycznie, aczkolwiek to co jest nowe zawsze jest droższe niż wynikać by to miało ze zdrowego rozsądku, ale jak napisałem wcześniej, rynek zweryfikuje zresztą jak zawsze

  7. #17
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez doradz Zobacz posta
    biorąc pod uwagę, że arabskie wieże zajmują miejsce grządki (1x1) to nawet z pojemnością +50 będą w cenie....
    Male wieze sa 1x1, pozostale 2x2 albo 3x3.

    Z 4 rodzajow budynkow tylko jeden wychodzi lepiej od wiez wiedzmy, jeden ciut lepiej, jeden tak samo a ostatni jest gorszy.

    Do tego szanse na zdobycie jak sie mozna bylo spodziewac sa male, nawet jesli w samym losowaniu wieksze niz na wieze z Byka to realnie biorac szansa na pojawienie sie na rynku jest mniejsza - przy uwzglednieniu dostepnosci Byka, tego ile razy dziennie mozna Byka zrobic i jaki procent populacji graczy moze go zrobic.

    Praktyczna przydatnosc tych wiezyczek bedzie niestety marginalna

    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Nie wiem czy to oficjalne, ale raczej nie prawdziwe albo przynajmniej nieaktualne.
    Oficjalne = wyciagniete z plikow gry. Dodatkowo przez ludzi ktorzy do tej pory publikowali info o nowych rzeczach przed ich pojawieniem i zawsze sie sprawdzalo (wiec zrodlo jest wiarygodne).

    Bardziej oficjalnych danych nigdzie nie znajdziesz, bo nawet jesli BB by nagle oglosilo szanse procentowe to i tak nikt z forumowiczow w nie nie uwierzy ;p A te przynajmniej mamy od ludzi ktorzy nie maja zadnego interesu w dezinformacji ;p
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 25.11.2015 o 16:04
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    arabska rezydencja

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Grabki

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia


Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.