Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    a o 1 w nocy mi sie wstawac nie chce
    czyli jeszcze tak źle nie ma z uzależnieniem

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    ehh zawsze musicie na cos ponarzekać
    jak dla mnie zmiany na duzy plus
    nikt nie blokuje zg bo trwa poniżej doby , wpada duzo więcej mg niz poprzednio , codziennie około 200-stu
    no i duszki nie dostają mg

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    bez sensu są te nowe zadania gildii. Została zdyskryminowana duża liczba graczy (w tym ja) którzy grają od dawna więc przekroczyli 51 robiąc 1 raz w tygodniu czarnych a teraz zostali skazani na wymagające zadania. Logując się o godz 20 na 1-2 godz nie ma opcji żeby wytworzyć 50 kusz, mieczy damasceńskich czy czegoś podobnego mając rozwinięty zakład produkcyjny na poziom 1-2 (no bo po co rozbudowywać kusznika skoro w magazynie zalega kilkadziesiąt tys kusz a tych jednostek się niemal nie traci?).
    Czy zawsze w tej, coraz gorszej, grze muszą być godnie traktowani tylko ci co grają nałogowo po kilka-kilkanaście h/d i/lub ci co płacą za klejnoty?

  4. #114
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    No dzisiejsze zadanie gildyjne to już przegięcie... Wyprodukuj 1 szt. kodeksów (tak dobrze czytacie ...kodeksów). Komuś kto na bieżąco wydaje księgi na geologów i odkrywców na "kleju" zajęłoby to bagatela prawie 3 dni, suuuper. Gratuluje BB pomysłu włożenia takiego zadania...

  5. #115
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Zapowiedź zmian podobała mi się bardzo ale wyszło niezbyt ciekawie. Nie podoba mi się to ,że zadania nie przystają do realnych możliwości graczy( zwłaszcza tych którzy nie siedzą po kilkanaście godzin w grze). A najbardziej mnie irytuje, że Ci co robią zadania są w sumie poszkodowani- bo ilość otrzymywanych monet mam mniejszą niż kiedyś a koszty zadań sporo wzrosły. Oczywiście można stwierdzić, że wystarczy zmienić gildię -ale to nie o to chodzi. Rozumiem ,że ktoś nie ma czasu i nie zrobi, (albo ja sama też nie zdążę) ale dlaczego reszta ma mieć przez to mniejszą nagrodę? Powinno być tak ,że monety tych co nie zrobili przechodzą na tych co zrobili, przez co są oni automatycznie nagradzani. I to by było fair moim zdaniem.

  6. #116
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    System ten premiuje aktywnych graczy w "leniwych" gildiach. Oczywiście chodzi o porównanie do poprzedniego.
    Sam mam taka gildię w której jestem z sentymentu (niedługo 4 latka stukną) i bywało, że zadanie przez 2 tygodnie nie zostało zrobione.
    Tyle, że gracze z aktywniejszych gildii czują się poszkodowani.

  7. #117
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    System ten premiuje aktywnych graczy w "leniwych" gildiach. .
    Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałam, ale ja nie czuję się premiowana. Jestem w małej gildii z wyboru i dotąd nie zdarzało się aby zadanie wisiało dłużej niż 2 dni. I ok , bo ludzie pracują i robi się wolniej. Ale teraz robi o wiele mniej osób i monet mam mniej i szczerze mówiąc jak mam znów wydać granit albo odpalić jakąś nieużywaną produkcję na mocnej premii ( bo czas goni) to mnie to zniechęca, a już na pewno nie jest motywujące. Wiadomo oczywiście ,że najlepiej puknąć zadanie za klejki i dać zarobić BB- ale to motywuje mnie jeszcze mniej

  8. #118
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Leniwa nie znaczy mała.

  9. #119
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Rozumiem ,że ktoś nie ma czasu i nie zrobi, (albo ja sama też nie zdążę) ale dlaczego reszta ma mieć przez to mniejszą nagrodę?
    Może dlatego że gildie mają być miejscem zachęcającym do współpracy? (choć wiem, przez ostatnie lata system gry powodował że to bardziej było kółkiem wzajemnej adoracji). Jak się nie ma czasu to zawsze można innych poprosić o pomoc, po to właśnie jest gildia.

    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Powinno być tak ,że monety tych co nie zrobili przechodzą na tych co zrobili, przez co są oni automatycznie nagradzani. I to by było fair moim zdaniem.
    No nie bardzo bo wystarczyłoby zapraszać nowych graczy którzy za tydzień przestaną grać i mieć gildię nawet tylko z jednym aktywnym graczem. Po prostu tych co nie robią trzeba wywalać. U mnie w gildii standardem jest 215-235 monet za zadanie, jak trafiliśmy CR i MB to było "jedynie" 197.

    Oczywiście do poprawy są zadania z rodzaju "niewykonalne" i dobrze by było żeby produkcje zliczało od momentu gdy zadanie się pojawia, czyli o 3 w nocy, tak żeby osoba logująca się wieczorem zdążyła wyprodukować wystarczająca ilość towaru.

  10. #120
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Może dlatego że gildie mają być miejscem zachęcającym do współpracy? (choć wiem, przez ostatnie lata system gry powodował że to bardziej było kółkiem wzajemnej adoracji). Jak się nie ma czasu to zawsze można innych poprosić o pomoc, po to właśnie jest gildia.
    Piwonia jak mozna pomoc zrobic kodeks do ZG

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Oczywiście do poprawy są zadania z rodzaju "niewykonalne" i dobrze by było żeby produkcje zliczało od momentu gdy zadanie się pojawia, czyli o 3 w nocy, tak żeby osoba logująca się wieczorem zdążyła wyprodukować wystarczająca ilość towaru.
    Tyle ze ile osob ma otwarta produkcje kuszy albo prochu 24h/7

Strona 12 z 23 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.