Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #191
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepiej by było, żeby się zaczynały najwcześniej o 22 a najpóźniej o północy

  2. #192
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    przecież opcja zaliczania za klejki została a to że droższa no cóż inflacja

    inflacja polskiego złotego czy złotych monet?! Co ma piernik do wiatraka?
    Skąd masz dodatkową kasę na klejnoty potrzebne na zaliczanie zadania? Złotymi monetami płacimy czy realnymi pieniędzmi rozmożonymi magicznie w 2016roku, zamienionymi na klejnoty - bo tych ''darmowych'' nie wystarczy nawet na awaryjne zaliczenie jednego zadania tygodniowo
    a może wliczono te obiecane 500 PLN od 2 dziecka z załozeniem, że będzie wydawane na smski wysyłane po klejoty? A więc graczy stać na sfinansowanie tych ''genialnych'' pomysłów
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.02.2016 o 05:21

  3. #193
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    misia przesadzasz tylko ten kodeks jest nie do przeskoczenia( o ile wiem) na resztę po prostu trzeba się przygotować (dostawić 1 czy 2 budynki ) no ale dali tyle patentów że to nie jest problem już za fasole dodali aż 20 + 18 za archipelag i chyba z 300 za klejki wiec resztę możemy co najwyżej uznać za trudne jak na razie a nie niewykonalne
    niewiem, ale ja przecież dokładnie o tym napisałam, ze tylko kodeks może sprawiać problemy, reszta, to tylko kwestia chęci.


    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    misiasia no widzisz dla mnie kodeksy są banalnymi zadaniami... i po co tyle krzyku?
    Teraz rozumiesz? Ja twojego problemu nie poruszałem. Więc nie masz prawa mi wmawiać co jest dla mnie lepsze. Sam wiem czego potrzebuje i na co mogę sobie pozwolić.
    Upieram się że nie chcę mieć tych drzew produkcji bo nie i koniec. Mam do tego prawo. Ale powiedz mi dlaczego nie mogę zakończyć ZG za klejki tak jak wcześniej?
    a gdzie ja napisałam, że mam problem z kodeksem? napisałam, że pretensje do kodeksu są zasadne, ale to nie oznacza, że ja je mam.
    i nie wmawiam Ci, co jest dla ciebie lepsze, tylko że wykonanie tych, jak i każdych innych zadań, to tylko kwestia woli, bo każde jest możliwe.
    nie chcesz tych linii produkcji, to ich sobie nie miej. monety gildii, tak samo jak armaty, kusze, czy proch możesz sobie kupić na wadze.
    zg nadal możesz zakończyć za klejki, nigdzie nie widziałam, żeby tą opcje wycofali.
    ty byś chciał nie robić nic i mieć mg. większość tych zadań ci na to pozwala, ale nadal ci mało, no cóż.

  4. #194
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Wybacz misiachyba miałem pomroczność jasną
    Aruzus chodzi o niebieskie, cóż cena 21 klejek była lekko mówiąc za niska bo dawała graczom możliwość kliknięcia 5x w ciągu tygodnia bez straty własnej kasy. teraz poszli po bandzie no ale trzeba przeżyć aż to jakoś wypośrodkują
    Piotru70 może i banalne zadanie te kodeksy nie są czymś niewykonalnym no ale ile ich jesteście wykonać pod rząd ? blokada introligatora na 14h (12h lub 7h) to i tak sporo czasu jak zadanie wpadnie parę razy w miesiącu sądzę że dla większości przygotowanych stanie się niewykonalne jeszcze jedno nie widzę sensu blokować sobie tomy i czekać aż mi to zadanie wpadnie

  5. #195
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja rowniez uwazam ze zadanie gildi powinno sie rozpoczas o pozniejszej godzinie.
    Przykladowo o godzinie 8.00

  6. #196
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lepsza opcja czasowa to od 12 w południe do 12 dnia następnego

  7. #197
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja bym wolała żeby od razu była możliwość robienia siedmiu zadań gildii na cały tydzień od razu, i wtedy można by było i kusze zrobić i proch, czy nawet kodeks.
    Na przykład co poniedziałek pojawiałoby się siedem nowych zadań gildii, które trzeba zrobić w ciągu tygodnia, niekoniecznie po kolei.

  8. #198
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem czy ta kwestia była poruszana, ale najwyżej zdubluje temat.

    Mianowicie chodzi o czas wykonywania zadań. O ile czas i zakończenie zadania gildii (o 1 w nocy czasu Polskiego) odlicza prawidłowo, o tyle zadania gildii już tak nie działają. A mianowicie dopiero zalogowałem się do gry i otrzymałem zadanie wyprodukowania 1k Dobrego papieru. Dlaczego od momentu kiedy to zadanie zostało aktywowane dla mnie, nie rozpoczeło naliczania produkcji, która i tak sie tworzyła? Teraz mam 5 godzin aby to zadanie wykonać. Od 1 rano to spokojnie by zadanie było ukończone, a nie od momenty zalogowania się, zaczyna naliczać produkcje. Oczywiście zadanie gildii nie wykonam, ale warto zastanowić się, by zadania gdzie trzeba wyprodukować xxx materiałów, zaczynały liczenie od momentu przypisania zadania gildii, a nie od momentu zalogowania.

    A jeśli moment zalogowania = przypisanie zadania gildii, to może czas pomyśleć nad modyfikacją tego rozwiązania.

    Pozdrawiam ichi

  9. #199
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale wszystkie zadania tak się aktywują, czy to dzienne czy to gildyjne. Poproś znajomego żeby wszedł na twoją wyspę, to od tego momentu zadanie wystartuje.

  10. #200
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    A ja bym wolała żeby od razu była możliwość robienia siedmiu zadań gildii na cały tydzień od razu, i wtedy można by było i kusze zrobić i proch, czy nawet kodeks.
    Na przykład co poniedziałek pojawiałoby się siedem nowych zadań gildii, które trzeba zrobić w ciągu tygodnia, niekoniecznie po kolei.
    moze nie tyle tygodniowe zadania, ale tak jak za poprzedniego systemu, jedno oczekujące byłoby lepszym rozwiązaniem, pozwalające na przygotowanie się.

    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Ale wszystkie zadania tak się aktywują, czy to dzienne czy to gildyjne. Poproś znajomego żeby wszedł na twoją wyspę, to od tego momentu zadanie wystartuje.
    Dlatego aktywacja zadań powinna też ulec zmianie. Bo nigdy nie wiadomo na jakie zadanie trafimy.

Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.