Zamknięty wątek
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 209

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Opcja grupowania w Menu Gwiazdy

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    I bedize mozna wreszcie wyslac kilka egzo naraz a nie klikac. i klikac.. i klikac...

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni z najnowszej opcji.

    Pozdrawiam,
    BB_Pdnelopa

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta

    Proponuję przed wylewaniem swoich żali i robieniem oftopów, zabrać się za czytanie informacji od BB
    Piwonia - nie o obietnicę naprawienia tylko odniesienie się do sprawy pytałem. Pisalaś do supportu jak wielu innch liderów i dostawałaś odpowiedź typu: pracujemy nad rozwiązaniem sprawy i tak tydzień po tygodniu? A co np. z chrome i obciążonym flashem, restartami czatu, uszkodzonym obszarem gry - kupować nowy komputer, dołożyć ramu (bo 4GB to za mało?) zmienić nie przeglądarkę a system i dostawcę internetu, bo flash NIE skoro jest w najnowszej wersji? Ja się bardzo z tej zapowiedzi usuniecia kilku usterek cieszę, ale jak realia są takie że tydzień po tygodniu nagabujesz ludzi o robienie zadań ew. zaliczanie klejnotami by jakoś szło, to cisną się na usta... pytania
    I nie oddzielaj jednej czesci posta od drugiej. Pytałem czemu znowu wprowadzać ulepszenia nie naprawiajac dolegliwych starych błędów, przeszkadza że akurat przy zapowiedzi tej realnie przydatnej nowości? Oj przepraszam że pytałem przy tej okazji Ale pewnie, jak za tydzień zniknie część z tych problemów, to można zapomnieć o prośbie o jakieś odniesienie do dokuczliwej dla graczy sprawy i zawołać ''nic się nie stało'' kolejny raz.
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 12.11.2015 o 18:36

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Sykaczowy
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Także nie rozumiem problemu z grupowaniem przygód. To powinien być priorytet zaraz za premiami i surowcami.

    Co do specjalistów także uważam, że nie ma sensu ich grupowanie ale posortować byście mogli :d

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Update trochę spóźniony, ale lepiej późno niż wcale.
    Cieszę się i tak!
    Szkoda tylko że z przygodami tak nie będzie, ale jak już nie da rady to by się przydała opcja szukaj, nie pogardziłbym też szukaj znajomych.

    P.S Szkoda tylko, że rozbłyski słońca są już ograniczone w sprzedaży bo chciałem do miliard sobie dobić
    Ostatnio edytowane przez Fatamorgana ; 12.11.2015 o 18:47

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Grupowanie przygód winno być priorytetem, a tak to będzie niby jakaś zmiana, ale szału nie robi, Nie moglibyście, chociaż raz, zrobić coś dobrze do końca?

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ciekawe do jakiej wartości będą sie surowce grupować w gwieździe
    No właśnie. A do tego dziesiątki milionów np. węgla nawet jeśli pogrupują to pewnie nie wyświetli się poprawnie ;]

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się z opiniami że grupowanie przygód to ważna jeśli nie najważniejsza rzecz. Dlaczego ? Ci co grają trochę czasu wiedzą jak pogrupować zasoby, ale nikt jeszcze nie wymyślił sposobu na pogrupowanie przygód

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Piwonia - nie o obietnicę naprawienia tylko odniesienie się do sprawy pytałem. Pisalaś do supportu jak wielu innch liderów i dostawałaś odpowiedź typu: pracujemy nad rozwiązaniem sprawy i tak tydzień po tygodniu? A co np. z chrome i obciążonym flashem, restartami czatu, uszkodzonym obszarem gry - kupować nowy komputer, dołożyć ramu (bo 4GB to za mało?) zmienić nie przeglądarkę a system i dostawcę internetu, bo flash NIE skoro jest w najnowszej wersji? Ja się bardzo z tej zapowiedzi usuniecia kilku usterek cieszę, ale jak realia są takie że tydzień po tygodniu nagabujesz ludzi o robienie zadań ew. zaliczanie klejnotami by jakoś szło, to cisną się na usta... pytania
    I nie oddzielaj jednej czesci posta od drugiej. Pytałem czemu znowu wprowadzać ulepszenia nie naprawiajac dolegliwych starych błędów, przeszkadza że akurat przy zapowiedzi tej realnie przydatnej nowości? Oj przepraszam że pytałem przy tej okazji Ale pewnie, jak za tydzień zniknie część z tych problemów, to można zapomnieć o prośbie o jakieś odniesienie do dokuczliwej dla graczy sprawy i zawołać ''nic się nie stało'' kolejny raz.

    napisze to wprost problem jest z flaszem czym nowsza wersja tym gorzej działa znajdź taką z przed roku będzie o wiele lepiej chodziło ( przynajmniej na linuksie to lepiej działa )

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    W temacie porządku w menu gwiazdy:
    nakupiłem kiedyś geologów a teraz dochodzę do wniosku, że części nie potrzebuję.
    Chciałbym niektórych usunąć z widoku by mi się nie mylili wyszkoleni z niewyszkolonymi.
    Pisałem do supportu, żeby mi wybranych usunęli, ale stwierdzili, że technicznie nie mają takiej opcji.

    Czy na to planujecie też jakieś lekarstwo?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

Zamknięty wątek
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.