Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: popsute zarządzanie gildią

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dolina odkrywców usunięcie zadania też nie działa

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    próbowałam ustawić sukcesje, pomieszało rangi, których nie ruszałam.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podbijam, z zapytaniem czy coś się dzieje w tym temacie? Od momentu wejścia w życie XXL, nie można kasować zadań gildii. Czy suport może takie zadanie skasować? Pytam się bo wysłałem prośbę do suportu o skasowanie. (nie mogę napisać co mi odpisali - podobno nie można o tym pisać).

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli pisałeś do supportu i dostałeś odpowiedz to zapewne wiesz więcej niż my. Obawiam się, że sprawą nikt się nie zajmuje, bo teraz mają na głowie szykowanie świątecznego eventu, może za pół roku naprawią.

  5. #25
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    zg miałby być modernizowane razem z xxl. plan nie wyszedł i zamiast nam o tym powiedzieć udają, że nic się nie dzieje. problem jest skrzętnie zamiatany pod dywan.
    z tego co wiem, to support chyba nie może kasować takich zadań, jedyne co, czekać na restart, albo najzwyczajniej w świecie zrobić.

    ZG, to jest jeden przeogromny bubel, a od 27 listopada zeszłego roku jeszcze większy, bo nie ma ani wyspy, ani mk za mapy. tylko co to BB obchodzi?

  6. #26
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oddam fotel szefa, za darmo :-D
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    potwierdzam problem z kasowaniem zg (Nowa Ziemia) - z sygnałow na pomocy wiadomo, że problem jest powszechny.
    Co do sukcesji, my mamy odwrotny problem. Kilka miesiecy temu, nie pamietam dokładnie kiedy, Szefa nie było około 2 tygodnie, miał problemy z kompem. Teraz już od miesiecy loguje się codziennie, a propozycja przejęcia władzy nadal kraży po sukcesorach Oczywiście wszyscy "wtajemniczeni" ją odrzucili, ale ostatnio doszła gdzieś do 8 czy 9 bodaj, to sa już osoby z rzadka aktywne i obawiamy się, co będzie, jeśli zaloguja sie, np z okazji eventu, i przejma gildię ;p

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Następna konserwacja, bez naprawy błędów i bez paru slów wytłumaczenia, bardzo przykre podejście do społeczności graczy
    zgłaszaja problem, a niech sobie pogadają? Super!
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.11.2015 o 02:50

  9. #29
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Być może 19 listopada naprawią
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/40551

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.