Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowy Scenariusz- Storm Recovery

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy Scenariusz- Storm Recovery

    Chcialem tutaj przekazac wszyskim gracza oraz BB aby nie robic nowego scenariusza jak wam wpadnie. Nie idzie go skonczyc. A mianowicie, kiedy zrobimy pierwsze kilka questow z niego i wyburzymy budynki, nastepne quest o nazwie "Reconstruction". Quest ten jest z automatu niezaliczony poniewaz nie ma zadnego miejsca zeby wybudowac Tavern, Residence, Noble oraz School.

    Tak wiem prosze o uwazanie od czwartku na ten scenariusz bo mozna sie narazic na spore straty w surowcach a dropa nie dostaniemy!

    Jesli usuniecie ten quest z automatu konczy sie scenariusz i jedynie dostaniecie 1k punkow doswiadczenia, a z premka 1,5k.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym wszystko szło prawidłowo, tylko trzeba stawiać w odpowiedniej kolejności żeby nie zabrakło miejsca.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piwonia nie otwieral bym nowego watku w tym temacie gdybym sie nie upewnil . Ale dobrze by bylo gdyby ktos tez to przetestowal i sie wypowiedzial. Dzisiaj zrobilem 3 te scenariusze i ten sam problem.
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 04.10.2015 o 23:07

  4. #4
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak rada jest rada?? sprzedac to w cholere poki w cenie

  5. #5
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Na testowym wszystko szło prawidłowo, tylko trzeba stawiać w odpowiedniej kolejności żeby nie zabrakło miejsca.
    Nie tyle co w kolejności, ale...
    Klikamy w gwiezdzie na przygotowane budowle i patrzymy gdzie się podświetlają place do postawienia...
    zapamiętujemy gdzie w miejscach jest różnica, jak ktoś ma dobre oko i pamięć to da radę,
    zaczynamy od stawiania w tych miejscach gdzie dla pozostałych nie można było,
    jeśli dobrze pamiętam to 2-3 miejsca zostają jeszcze wolne, ot cała filozofia...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    niestety odbudowa jest nie do skończenia
    właśnie się przez nią ugotowałam
    robiłam wg rozpiski z wiki, doszłam do stawiania budynków, zaczęłam od postawienia szkoły, postawiłam tawerny domy i 1 rezydencję
    mam podświetlone miejsce na budynek i ni cholery 2 rezydencji postawić nie mogę, szkoda czasu i SUROWCÓW, bo trochę tego poszło niestety.

    Kolejny niedopracowany scenariusz!

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Scenariusz działa bez problemu, zrobiłem go 2x na testowym i obydwa razy go ukończyłem z powodzenie, to nie jest jakiś kolejna przygoda co sprowadza się do bezmyślnego klikania tego co nam podświetli, trzeba też trochę pomyśleć.
    Poniżej scr z przykładowym rozmieszczeniem budynków, które zaliczają zadanie

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    no cóż, zrozumiałam, że należy zacząć od postawienia szkoły i tak zrobiłam, stoi w tym samym miejscu co u Cb na screenie, natomiast nie sądziłam, że inne budynki muszą być postawione wg określonego ordunku, po prostu kolejne stawiałam jak mi się miejsca podświetlały, a wygląda na to , że obowiązuje jedynie słuszna droga.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.