Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Powrot do Azylu Bandytow - szansa na zdobycie

  1. #11
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może się mylę, ale chyba źle liczycie
    procent szczęścia dotyczy 1 przygody, a nie wykonanych 1000 i 15 mi się należy
    nigdy BB tego nie potwierdziło, a wiki podaje jako z liczby przypadków zrobionych
    ale kto to tak naprawdę wie jak jest...

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    może się mylę, ale chyba źle liczycie
    procent szczęścia dotyczy 1 przygody, a nie wykonanych 1000 i 15 mi się należy
    nigdy BB tego nie potwierdziło, a wiki podaje jako z liczby przypadków zrobionych
    ale kto to tak naprawdę wie jak jest...
    Od zawsze bylo tak, ze informacje procentowe pochodzily od Niemcow ktorzy zdobyli je albo przez datamining albo (nieoficjalnie) od ludzi z BB.

    Stad np pierwsze informacje odnosnie loota w 2011 byly dostepne zanim przygody w ogole wprowadzono, a z nowszych - na siedler-vision byly dostepne grafiki i szczegoly dotyczace nowej rezydencji zanim w ogole 71 lvl mozna bylo osiagnac na testowym.

    Danych z faktycznych dropow nikt na duza skale nie zbiera bo niby jak. Poza tym gdyby mialo miejsce przeliczanie wynikow to cyferki na wiki by sie sila rzeczy musialy zmieniac co kilka minut albo przynajmniej godzin.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Rosa mam szczęście do powrotów, ale wieża w byku nie wpadła mi chyba od pół roku. a codziennie mam 2-5 dropów
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  4. #14
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    może się mylę, ale chyba źle liczycie
    procent szczęścia dotyczy 1 przygody, a nie wykonanych 1000 i 15 mi się należy
    nigdy BB tego nie potwierdziło, a wiki podaje jako z liczby przypadków zrobionych
    ale kto to tak naprawdę wie jak jest...
    Nikt nie mowi ze sie nalezy. Rachunek prawdopodobienstwa mowi ze moze ale nie musi. A ten 1000 i 15 to przytoczylem dla zobrazowania skali.

    Swoja droga to zostalo mi jeszcze w gwiezdzie okolo 10 Azylow. Zrobie je, potem pozostale Powroty i wracam do stagnacji (wysylanie grubasow i produkcja manu, czyli jakies 2 minuty w grze, brawo BB).

  5. #15
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 31.08.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.