Zamknięty wątek
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 205

Wątek: Nowe funkcje

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    'Najgorsze' to jest rzecz calkowicie subiektywna i w wykonaniu BB moze wyjsc diametralnie roznie od tego czego oczekujecie.

    Poza tym tak sie sklada, ze sposrod istniejacych przygod te z kategorii najgorszych nie daja obecnie zadnego powodu zeby je robic na etapie gdy ma sie juz lepsze wojsko - jesli jakos mocno nie zmienia sie cyferki to jedyne kategorie ktore beda mialy znaczenie na 50+ to :
    a) szybki tani exp
    b) granit
    c) fasole

    W kazdej z tych kategorii slabe przygody przegrywaja z Bykiem/ Wikingami/ AZ czy dowolnym z krawcow, nawet jesli uzycie nowych jednostek zredukuje straty do polowy tego co teraz.
    Sa INNE niz RB/Wiki/AZ/bajkowe.
    Mnie to wystarczy za argument, zeby albo umozliwic troche mniejsze straty, albo dopasowac drop = zwiekszyc ich atrakcyjnosc, bo robienie w kolko 2-4 przygod (bo tak jak dzis, innych sie koszmarnie nie oplaca), jest nudne, przynajmniej dla mnie.

  2. #102
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Mnie to wystarczy za argument, zeby albo umozliwic troche mniejsze straty, albo dopasowac drop = zwiekszyc ich atrakcyjnosc, bo robienie w kolko 2-4 przygod (bo tak jak dzis, innych sie koszmarnie nie oplaca), jest nudne, przynajmniej dla mnie.
    Powtarzam po raz kolejny, nowe jednostki będą tylko do NOWYCH przygód. W starych nie można będzie ich użyć, ponieważ będą zbyt silne na stare przygody.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  3. #103
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MariuszKartofel Zobacz posta
    Powtarzam po raz kolejny, nowe jednostki będą tylko do NOWYCH przygód. W starych nie można będzie ich użyć, ponieważ będą zbyt silne na stare przygody.
    ...

    a my sobie piszemy, "co by bylo gdyby" i nie ma powodu sie irytowac

  4. #104
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak ktos gdzies napisal skoro sie wbije tem ~56 zeby miec nowe jednostki to czemu ich nie uzywac chociaz na krawcach?

  5. #105
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Sparkz nie za bardzo rozumiem o co Tobie chodzi, czyli co należy zostawić stare przygody tak jak są, skrajnie nieopłacalne? Mimo tej nieopłacalności ludzie nawet teraz robią te przygody, czyli umożliwiając wykorzystanie nowych jednostek i przez to zmniejszając straty, spowoduje się że liczba zainteresowanych robieniem tych przygód wzrośnie. Zawsze będą osoby które będą po 5-6 byczków dziennie robiły, ale są też gracze którzy lubią odmianę i moim zdaniem powinno się tę odmianę ułatwić.
    Mozliwosci uzywania nowych jednostek na starych przygodach nie ma, nie ma na razie oficjalnej dyskusji zeby to mialo byc umozliwione, ergo - ktos to celowo zablokowal i tak zostanie. Zeby ludziom z BB sie to odwidzialo przydalyby sie silne argumenty, a te przedstawione sa w moim odczuciu stanowczo za slabe (szczegolnie jesli ta zmiana ma byc aplikowana selektywnie).

    A druga kwestia to jest to co napisalem powyzej - nie wiadomo czy liczba chetnych do ich wykonywania wzrosnie i jest to raczej watpliwe z tego wzgledu, ze stare przygody sa same w sobie nieefektywne na etapie gdy mozna robic nowe, a te sposrod nich ktore sa jeszcze gorsze (czyli wszystkie poza czolowka) w ogole musialyby byc kompletnie przerobione zeby byc konkurencyjne.

    To, ze komus lezy na sercu roznorodnosc tego co sie robi nie zmienia faktu, ze stado i tak zawsze dazy w kierunku oplacalnosci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Sparkz... Wszysko pieknie.. stare nie efektywne.. A powiedz mi.. po ciorta tak naprawde te nowe przygody? Nie masz wrazenia, ze dali cos ot tak byle coś dać? Widzisz gdzies tam tego kroliczka do gonienia? Juz zrobili jedną gre w grze (ekspedycje). Teraz sie zapowiada druga. Nowe jednostki.. nowa broń... tylko jakos celu nie widze. Z tych nowych przygód nic nie leci. Nic co by zwiekszylo stan mojego wirtualnego posiadania. tylko nowa surka.. ktora jest potrzebna by robic nowe przygody... ktore trzeba robic by miec nowa surke.. rewelacja. To ja juz zostane przy tych bykach i krawcach. Level sie tam z czasem nabije.

  7. #107
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z decydowaniem czy warto robic te nowe poczekam do czasu az naprawia najtrudniejsze, bedzie sie je dalo zakonczyc i bedzie wiadomo co z nich leci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #108
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MariuszKartofel padła propozycja żeby było można było używać nowych jednostek do części starych przygód, więc debatujemy nad sensownością. Zbyt silne nie będą, zobacz post nr 91.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Z decydowaniem czy warto robic te nowe poczekam do czasu az naprawia najtrudniejsze, bedzie sie je dalo zakonczyc i bedzie wiadomo co z nich leci.
    Dopiero te najtrudniejsze skłonia Cie do oceny? A moze jakies wnioski po tym co juz jest i w miare działa?
    Jedyne co mnie poki co interesuje to ponoc ulepszone uczty co maja latac 72h i jakas polotka z czatu o drugim majorze... reszta to dno i wodorosty.

  10. #110
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    Dopiero te najtrudniejsze skłonia Cie do oceny? A moze jakies wnioski po tym co juz jest i w miare działa?
    Interesuje mnie co dokladnie z nich wypada.

    Jesli zobacze, ze z nich (i wylacznie z nich) wypadaja nowe przedmioty/ budynki itp to bede rozwazal czy sie nie pobawic w zdobywanie tego, kontynuujac moje podejscie do gry jako zabawy w posiadanie wioski rozwinietej w, na dana chwile, maksymalnym stopniu.

    Jesli nic ciekawego z nich nie bedzie wypadalo to bazujac na calej reszcie bede miec dobry pretekst do tego zeby skonczyc z ta gra. Na pewno nie bedzie sie wlaczal w jakis szalenczy grind zeby za kilka lat miec pare cyferek wiecej przy levelu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.