Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Symulator Walki

  1. #1
    Lipek

    Symulator Walki

    Witam.
    Na niemieckim forum jest taki oto kalkulator walk jako osobny programik. Jest on niestety (dla mnie) w jezyku niemieckim i ciezko go ogarnac. Ktos ma moze zajawke na angielsko-jezyczna wersje lub podobna zabawke? Ponizej link do oryginalu.

    http://forum.diesiedleronline.de/thr...Siedler-Online

  2. #2
    Osadnik Awatar szpila3
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj

  3. #3
    Lipek
    szpila3, serio? Zadales sobie chociaz trud zeby zobaczyc co to takiego z mojego postu?

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mozesz recznie edytowac konfiguracyjnego xmla w dowolnym edytorze tekstowym i podmienic nazwy jednostek na polskie.

    Nie wiem jak z reszta funkcjonalnosci, ale pewnie duzo nazw jest zaszyte w kodzie. Pytanie czego dokladnie potrzebujesz i na ile jestes sie w stanie przyzwyczaic do kilku niemieckich slow (co zareczam Ci, trudne nie jest ;p).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Mozesz recznie edytowac konfiguracyjnego xmla w dowolnym edytorze tekstowym i podmienic nazwy jednostek na polskie.

    Nie wiem jak z reszta funkcjonalnosci, ale pewnie duzo nazw jest zaszyte w kodzie. Pytanie czego dokladnie potrzebujesz i na ile jestes sie w stanie przyzwyczaic do kilku niemieckich slow (co zareczam Ci, trudne nie jest ;p).
    sparkz, dzieki za odp. Niemiecki to dla mnie czarna magia. Fakt, kwestia opanowania i zapamietania nazw (np pomocny google translator). Co do zabawy xmla'em - tutaj podobnie jak z niemieckim, czarna magia.
    A sam symulator ma tutaj ta przewage na tymi online ze dziala o wiele szybciej. Proba 2000 symulacji (dokladniejszy rezultat bitwy) przy probie znalezienia najlepszego ataku to kwestia max kilku minut (programik uzywa calej mocy wielordzeniowych prockow).

  6. #6
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 04.07.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.