Zobacz wyniki ankiety: Komunikat powitalny dla zwiedzających

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    18 75.00%
  • Jestem przeciw

    2 8.33%
  • Nie mam zdania

    4 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Komunikat powitalny dla zwiedzających

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Komunikat powitalny dla zwiedzających

    Witam,

    Proponuję opcję stworzenia komunikatu dla zwiedzających twoją wyspę.

    Opcja byłaby pożyteczna w sytuacjach kiedy chcesz aby twoi goście przy odwiedzniach, w ramach miłego gestu wskazali obiekty kolekcji na mapie lub dali premię na wskazany budynek.
    Lub jak ja, należysz do zacnej i licznej gildii , gdzie twoi koledzy i koleżanki z pasją premiują wszystkie kopalnie i budynki. Jest to oczywiście bardzo miłe , ale kłopotliwe kiedy w zadaniu sam musisz rzucić premię. Krótka informacja"Witaj drogi Gościu, nie premiuj moich kopalń złota" pomogła by kilku przypadkach.

    Komunikat dodatkowo mógłby by być z opcją czasową.
    Ostatnio edytowane przez catherina_de_fou ; 03.07.2015 o 04:34

  2. #2
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co z kolorem? wszystko tylko nie żółty!!!

    pomysł bez sensu bo:
    1. będąc w "zacnej" gildii nie musimy nic pisać, w końcu jest zacnie i sami wiemy co mamy robić
    2. 90% graczy nie czyta, nic a nic.... wystarczy wejść na pomoc w 1 dniu eventu lub każdego innego wydarzenia, jest oficjalne info a ludzie pytają o rzeczy w nim zawarte ;/
    3. dodatkowa grafika obciąży i tak już zamuloną grę a mapa będzie się wczytywać kolejne kilka sekund dłużej... ;/

    sorry taki mamy klimat

  3. #3
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    A co z kolorem? wszystko tylko nie żółty!!!

    pomysł bez sensu bo:
    1. będąc w "zacnej" gildii nie musimy nic pisać, w końcu jest zacnie i sami wiemy co mamy robić
    2. 90% graczy nie czyta, nic a nic.... wystarczy wejść na pomoc w 1 dniu eventu lub każdego innego wydarzenia, jest oficjalne info a ludzie pytają o rzeczy w nim zawarte ;/
    3. dodatkowa grafika obciąży i tak już zamuloną grę a mapa będzie się wczytywać kolejne kilka sekund dłużej... ;/

    sorry taki mamy klimat
    1. Nie jestem w gildii za to mam mnostwo znajomych, dodatkowe info, chociazby "dzien dobry gosciu" na pewno nie zaszkodziloby
    2. To ze ktos nie czyta to juz tego kogos problem. Ja czytam (i to duzo, a co najwazniejsze ze zrozumieniem) i takie info od gracza ktorego odwiedzam (a ktorego np w danej chwili nie ma online) byloby pomocne.
    3. Kompletna bzdura. Jedno okienko z pozdrowieniem czy info na pewno niczego nie zamuli.

    Podales 3 argumenty przeciw chyba tylko dla samej zasady by sie sprzeciwic. Pomysl fajny. Jestem na Tak.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lipek masz racje! na zasadzie sprzeciwu (przeczytaj to raz jeszcze w różowych okularach D), ponieważ uważam ze jest masa innych problemów z grą i tym powinni się najpierw zająć.
    Z tym zamulaniem to był żart ofkors, chodziło właśnie o to że najpierw naprawmy stare błędy a później sobie upiększajmy to i owo

  5. #5
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Lipek masz racje! na zasadzie sprzeciwu (przeczytaj to raz jeszcze w różowych okularach D), ponieważ uważam ze jest masa innych problemów z grą i tym powinni się najpierw zająć.
    Z tym zamulaniem to był żart ofkors, chodziło właśnie o to że najpierw naprawmy stare błędy a później sobie upiększajmy to i owo
    Sprzeciwiac sie na zasadzie "nie bo nie" jest letko bez sensu. Oczywiscie ze jest masa rzeczy do poprawy ale to nie oznacza ze dobre pomysly nie powinny byc wdrazane. A to ze stare bledy pozostawione sa same sobie to juz bynajmniej nie jest wina ani moja, ani twoja ani zadnego z innych graczy.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    ciekawy pomysl, za

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuję ale nie, nie potrzebuje następnego wyskakującego okienka

  8. #8
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    jestem jak najbardziej ZA, z przyjemnością ustawiłabym sobie komunikat, "trzymaj swoje kosze z daleka od moich silosów" :P

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    karkadu, Tylko że okienka wyskakiwały by tylko dla gości, nie dla gracza na własnej wyspie. Ile razy w ciągu dnia wchodzimy na wyspy znajomych? Powiedzmy 5-6 razy, ile z tych gości chciałoby nam coś przekazać? Max. 2, więc dwa okienka byśmy przeżyli. Do tego okienka byłyby ustawione na pewien czas np: na 10h. Bo przez 10h nie chcemy zwiększać produkcji zboża, lub wręcz przeciwnie wręcz potrzebujemy jakiegoś złoża i miło by było gdyby nam ktoś to premiował.

  10. #10
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 04.07.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.