Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 140

Wątek: System awansu i Rankingi PvP - opinie

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Opinie, opinie, i jeszcze raz opinie,
    To jest chore, staram się walczyć o jak najwyższą lokatę w rankingu międzynarodowym dla "średni czas małej wyspy" (podkreślam że idzie mi całkiem nieźle)
    Mój średni czas 19:46 co daje na godzinę 20 dzisiejszego pięknego dnia 4 miejsce i zaczynam sobie kolejną ofensywę. I kiedy już wydaje mi się że mój czas będzie oscylował w granicach 16-17 min co daje mi poprawę o jedno oczko w tymże rankingu to okazuje się że mamy lagi i nagle marszałkowie latają po całej mapie jak szaleni, Raz jeden obóz raz drugi, sami się już gubią - czy to lagi czy to bugi czy za dużo napitku któż to może wiedzieć, pomijam fakt że jeden z zacnych Marszałów atakuje obóz w którym jest 120 zbirów i co się okazuje przegrywa :-) a wysłałem na obóz 100 szturmowych łuczników i dalej mi się w ogóle nie chce tego komentować bo musiałem anulować eskpedycję ze względu na to że wszyscy marszałkowie mieli odczekać kilka godzin po przegranej bitwie, a pakiety zostały już wykorzystane,
    czyli mój średni czas został przeliczony i mam uwaga 33minuty i 15 sekund taaaaaadam jeah wypadłem z pierwszej 10rankingu juuuupi gratulacje tej głupoty i życzę owocnej gry pozostałym uczestnikom rankingów itp,
    Ci którym mimo wszystko zależy na dobrym miejscu proponuję nie róbcie już kolejnych ekspedycji bo skończycie tak jak ja :-)


    Pozdrawiam
    rozgoryczony/zniesmaczony

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,
    I co nikt się nie wypowie? administratorzy schowali głowę w piasek, a gracze nie chcą się odzywać dopóki ich samych to nie spotka :-) no ale taka jest kolej rzeczy,

    Pozdrawiam
    shymek

  4. #74
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    I po co ten ton? Jeżeli wystąpił problem, gra nie zadziałała prawidłowo, pojawiły się lagi, czy inne utrudnienia - proszę to zgłosić do Supportu.

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Tzn jaki ton ? :-)

  6. #76
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez shymeq Zobacz posta
    administratorzy schowali głowę w piasek
    Ten, niepotrzebnie złośliwy.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie przesadzajmy :-) nie chcę dalej rozwijać tego wątku bo nie o tym była mowa, a takie uszczypliwości tylko zaciemniają obraz,

  8. #78
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    a tak z innej beczki - do rankingow sa liczone tylko kolonie 3 poziomu z obrona gracza (pomijajac juz jej jakosc) czy takze te wolne?

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Przynajmniej mam zadośćuczynienie w jakiejś formie i udało mi się osiągnąć dobry czas jednostkowy 00:12:52 choć i tak uważam że gra powinna być bardziej dopracowana bo czasami cały wysiłek idzie na marne,

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    a tak z innej beczki - do rankingow sa liczone tylko kolonie 3 poziomu z obrona gracza (pomijajac juz jej jakosc) czy takze te wolne?
    Wszystkie na 3 poziomie - nie ma znaczenia czy od gracza czy wolna

Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.