Zamknięty wątek
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 140

Wątek: System awansu i Rankingi PvP - opinie

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Widać z testowego ze w końcu zajmą się "usprawnieniami" i błędami, ale i tak wpierw wprowadzą poziomy PvP, drażniącą ikonę z rankingami która powinna być pod przyciskiem do osiągnięć, bo to nie jest potrzebna ikona do gry, by ciągle zerkać na którym miejscu jesteśmy w rankingu.
    Aż tak bardzo ubi.bb nie wspiera nowych, rozumiem że chodziło tu o event letni ze mogą za klejnoty kupować żetony, ale ile tak naprawdę mogli nowi uzbierać tych klejnotów na to? Nie wiele, więc starsi gracze mogą się jedynie czuć poszkodowani gdy im nie zalicza i nie zaliczy osiągnięć, bo muszą wtedy zgłaszać lub zagrać od nowa dopiero jak wgrają poprawki.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 18.06.2015 o 19:42

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zróbcie coś z tym faktem: podbijasz kolonie po ataku przeciwnika nie wiesz kto, i co, dostajesz jakiś głupi raport z którego nie wiadomo kto cie zaatakował, jakimi silami. Mimo, iż padło ponad 1000 wojsk przeciwnika - zero punktów waleczności. Do bani to podbijanie koloni i to cale pvp
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.06.2015 o 22:50 Powód: nieodpowiednie słownictwo zostało wycięte

  3. #63
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak ci podbija to chyba nic nie dostajesz
    Ale jak obronisz to na 100% dostajesz

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Jak ci podbija to chyba nic nie dostajesz
    Ale jak obronisz to na 100% dostajesz
    Dokładnie. Problem jest tylko z komunikatem. W przypadku gdy ktoś wejdzie na kolonie i nie atakuje jest ok. Ale jeśli atakował i nie podbił to dostajemy komunikat informujący o podbiciu, a nie obronie.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    naprawcie to chociaz !! chyba ze polacy maja zakaz przewodzenia rankingowi )

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jak Polacy mieliby tak od razu przodować w rankingach? Na większości serwerów nowości (system awansu i ranking) wprowadzono 2 dni wcześniej. Dwa dni to dużo.
    A ktoś coś tu kiedyś pisał o równych szansach np. przy okazji eventów bożonarodzeniowych, wielkanocnych, itp. Wszystkie eventy były rozpoczynane np. o 10 albo o 12. Nie ważne, że żyjemy w różnych strefach czasowych. Nasza 12 w południe to przecież 11 w UK.
    Nie wiem czemu to miało służyć skoro w takich wydarzeniach nie ma żadnego rankingu, wszyscy zbierają dla siebie. Można było po konserwie od razu rano uruchomić event.
    A teraz jak jest ranking, to o równych szansach zapomniano?

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Jak ci podbija to chyba nic nie dostajesz
    Ale jak obronisz to na 100% dostajesz
    Te całe podbijanie i obrona to jedna wielka farsa, nie wiem jak by obrony nie ustawił to wyspa jest prosta do podbicia, szkoda że nie ma mozliwości ingerencji w obronę, ustawianie w tych samych miejscach obozów to dziecinada, po co mi obóz za klejnoty skoro i tak go nie postawię go gdzie chcę, teraz jak sie pojawił ranking to podbijamy kolonie chyba dla zabawy, wczoraj podbiłem 6szt dziś rano zostały mi dwie, działa to w dwie strony, nieudane podbicie koloni to tylko laik może to spieprzyć. Nie wiem może BB doszło do wniosku że tak będzie fajnie, gracze wywala mnóstwo surowców na podbicie koloni a za chwile je straca i kółko się kręci.

    Jeżeli podbijam jakaś wyspę to powinienem mieć mozliwość ustawienia obrony choć w miarę utrudniającej jej zdobycie.

    co do rankingu jak dla mnie trochę płytki, nie ma podziałów, żadna sztuka wykręcić czas na koloni ( zrobiłem top1 w PL za pierwszym podejściem że by nie to że mnie wywala bym czas podkręcał) nie ma podziału dla koloni niebieskiej i czerwonej, nie powinno tak być dlatego że na czerwonej jest kilka obozów więcej. Przecież gdzieś jest granica tego czasu, za kilka tygodni nie będzie co pobijac albo w rankingu beda osoby tylko te które dopiero zaczynaja przygode z koloniami, beda miajac nizszy lvl w krótszym czasie zrobia kolonie.

    Rankingu Efektywnośc w ogóle nie kumam, na czym on sie opiera, czy na ilości zrobionych koloni, z jakimi stratami, ile apteczek, a może ile niebieskich koloni a ile odbitych?
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 28.06.2015 o 00:50

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie bardzo rozumiem jaki niższy lvl jacy nowi gracze? Przecież do rankingów miały sie liczyć wyłącznie kolonie 3go lvl.

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    owszem ale nam lvl rosnie, więc niższe lvl będa robic takie wyniki jak my teraz

    Może ktoś z BB sie wypowie

    Powinien być wybór do rankingu czy robię na efektywnośc dana kolonie czy na czas, bo nie da sie tego pogodzić, w skrócie, jeżeli robię na czas kolonie to o efektywności moge zapomnieć, wniosek, w jednym miesiacu robie na czas w nastepnym na efektywnośc.

    Czy ten ranking to zamierzony czy to przypadek?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.06.2015 o 14:16 Powód: połączenie postów (proszę korzystać z edycji)

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Pewnie będą i tacy którzy będą próbowali w miarę możliwości pogodzić "niedogodności" gry na czas z przemyślanym efektywnym działaniem, cos ala cyborg. Oby tylko to nie było próbą wymuszania pogodzenia wody z ogniem, bo wtedy gracze mogą wyparować.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.