Zobacz wyniki ankiety: Międzynarodowe głosowania na pomysły dotyczące gry

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    14 93.33%
  • nie

    0 0%
  • nie mam zdania

    1 6.67%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Głosowanie na Pomysły i sugestie

  1. #21
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    duszysko jeżeli wyzwaniem nazywasz wbicie 75lvl gdzie od 62lvl wbijasz same cyferki i klepiesz przygody (czyt. żadnych zysków/budynków z tego nie ma) to ja podziękuje
    "Everybody lies"

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    duszysko jeżeli wyzwaniem nazywasz wbicie 75lvl gdzie od 62lvl wbijasz same cyferki i klepiesz przygody (czyt. żadnych zysków/budynków z tego nie ma) to ja podziękuje
    Nigdzie nie napisalem ze to jakies wyzwanie..to raz dwa ja np zupelnie zrezygnowalem z tych wszystkich pand ,wesel i monet (zaluje ze tym handlowac nie mozna mam ze 60szt tego badziewia jak na razie)...i sobie byczki klepie..bajkowe czekam az wbije lvl ktory mi umozliwi alibabke zaczac podszczypywac..:P
    Podbijam sobie zupelnie na spokojnie archipelag ..sam sobie wojo przeliczajac ("zdradnik" z wiki do archipelagu to masakra jakas jest)..
    Wymieniam sobie gospodarstwa na ulepszone,młyny wodne..buduje nowe budynki elitarne kombinuje granit..w miedzy czasie postaram sobie na ekspedycjach maxa wbic..słowem Misiorww mam masę zabawy..masę..naprawdę..
    Gra mi sie zawsze podobala ale po roku czy wiecej bujania sie na 50lvlu zrobieniu nie wiem ale kilku tys bykow ,bajkowych,czarnych itpodobnych, poszedlem w cholere ..bo nie bylo co robic..i zaden event juz mnie nie krecil..ani niiic, a teraz ? Teraz mam kilka ladnych miesiecy niezlej zabawy..ende
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 01.03.2016 o 14:53
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    Nigdzie nie napisalem ze to jakies wyzwanie..to raz dwa ja np zupelnie zrezygnowalem z tych wszystkich pand ,wesel i monet (zaluje ze tym handlowac nie mozna mam ze 60szt tego badziewia jak na razie)...i sobie byczki klepie..bajkowe czekam az wbije lvl ktory mi umozliwi alibabke zaczac podszczypywac..:P
    to brzmi troche jak jedzenie zupy widelcem, bo po co sobie zycie ulatwiac jak mozna utrudniac.

    ale co kto lubi ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    duszysko napisałeś, że wróciłeś dla 75lvl, więc dla ciebie to pewnie wyzwanie.
    a skoro nie używasz mini zadań to twoje wyzwanie potrwa parenaście latek
    "Everybody lies"

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    duszysko napisałeś, że wróciłeś dla 75lvl, więc dla ciebie to pewnie wyzwanie.
    a skoro nie używasz mini zadań to twoje wyzwanie potrwa parenaście latek
    Sadź co sądzisz i jest ok..ja ci opisalem mniej wiecej na czym dla mnie polega fun w tej grze teraz.. Parenascie nie parenascie gram miesiac moze jakies 40dni..i 4 lvle wbilem(tak wiem ile potrzeba expa na kazdy poziom wyzej xd)..moze okolo 60-65lvlu zmienie zdanie co do mini nie wiem..czas pokaze jak na razie nie robie..tego..
    Poprzednio jak zaczolem okolo 2,5miesiaca wbilem..50lvl..teraz mam jakos odwrotnie z lvlami niigdzie mi sie nie spieszyPozdro.
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    to brzmi troche jak jedzenie zupy widelcem, bo po co sobie zycie ulatwiac jak mozna utrudniac.

    ale co kto lubi ..
    Dokladnie dla mnie to zero "sportu" hahaha
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pomysły i sugestie

    MOD_Dobrawa wpadła, zrobiła porządki z pomysłami, efekt jest taki, że wszystkie najświeższe pomysły, które były na pierwszej stronie zostały zastąpione jakże ważnymi dla nas informacjami o przeniesieniu wątku do archiwum.
    Podobnie dzieje się niejednokrotnie z pomysłami, które mają potencjał na szeroką akceptację, ale zostają spychane na drugą, piątą stronę przez inne, czasem dużo mniej interesujące pomysły, a koniec końców lądują w archiwum, bo MOD_wstawnick wpadnie na chwilę i wszystko z automatu wyczyści.
    Myślę, że pożyteczną robotą ze strony modów i ludzi z BB w nicku byłoby, żeby raz na jakiś czas zbierali do kupy najbardziej nośne pomysły ze swoich serwerów (w końcu wiele z nich powtarza się w różnych krajach) i wzorem targowiska gildii zamieszczali ankietę z możliwością międzynarodowego głosowania na te pomysły.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponuje to robic na polskiej wersji - zanim sie przekaze dalej. Ale ogolnie, jestem jak najbardziej ZA glosowaniem odn prorytetow wsrod pomyslow!

  8. #28
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    pomysl super
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W ogole nie wiem kto wpadl na pomysl wykopywania tematow ktorymi nikt sie nie interesuje.

    Jak leza na 10tej stronie forum to niech tam zostana, miejsca na serwerze zajmuja tyle samo ile zajma po ich wykopaniu na pierwsza.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przede wszystkim przy zamykaniu starych tematów nie powinny być dopisywane nowe posty informujące o zamknięciu, jest to raczej łatwe do zauważenia, że temat jest zamknięty...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.