Zobacz wyniki ankiety: Międzynarodowe głosowania na pomysły dotyczące gry

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    14 93.33%
  • nie

    0 0%
  • nie mam zdania

    1 6.67%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Głosowanie na Pomysły i sugestie

  1. #11
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    Piszę prawdopodobnie mój ostatni pomysł...( z czego pewno niektórzy się już cieszą )

    Proponuję dogadać się z BB, że raz w miesiącu oni będą wybierać 10 według nich najlepszych pomysłów na forum, po czym wystawią głosowanie na głównej stronie i my gracze wybierzemy ten jeden, który oni będą musieli włączyć do gry.


    Pozdrawiam
    glosowanie nie wplywa w zadnym stopniu na fakt wprowadzenia lub nie danej rzeczy w grze jak napisal suport pomysly niektore sa przekazywane do realizacji i gora decyduje czy wprowadza to i nie ma znaczenia czy pomysl mial 90 % poparcia czy 90 % sprzeciwu
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Vespirr a posiedź może trochę dłużej na forum, spróbuj ogarnąć mechanikę gry? Polskie 7 serwerów to zaledwie ułamek całości. Gdyby chcieć wprowadzać te twoje pomysły powstałby koszmarny zamęt. U nas konkurs, w Niemczech konkurs, w Rosji konkurs, w Brazylii, Urugwaju, pozostałych krajach (których jest całkiem sporo) i na serwerze międzynarodowym również... Tu osobno głosują, tam osobno... W efekcie mamy od groma różnych pomysłów z różnych krajów CO MIESIĄC. Do tego pomysły te mogą się gryźć ze sobą. Jak chcesz to wszystko pogodzić? Na propozycję by w każdej wersji językowej wrzucali jedynie pomysł z tej wersji to powiem ci, że idea byłaby idiotyczna. Stopniowo wersje coraz bardziej by się od siebie różniły, gdy coś się posypie, trudniej będzie zlokalizować usterkę i znaleźć sposób naprawienia jej. Poza tym serwer testowy straciłby rację bytu.

  4. #14
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    to z każdego kraju 1 pomysł i potem głosowanie. Wszystko się da

  5. #15
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    to z każdego kraju 1 pomysł i potem głosowanie. Wszystko się da
    A różnice językowe? Jeśli obecnie BB mają problem z przetłumaczeniem prostej notatki na Stronę Główną z angielskiego na polski to kto zrobi tłumaczenia? Rusz głową, google translate to za mało a zatrudnienie tłumaczy kosztuje. Zwłaszcza, że jest 23 wersje językowe (ok, UK i USA pójdzie do jednego wora, można tam jeszcze wsadzić międzynarodowy, może jeszcze jakieś kraje pogrupować, jednak dalej zostaje tłumaczenie przynajmniej na kilkanaście języków). Przetłumacz to każda-wersja-na-pozostałe i wyjdzie od groma tekstu. Kto to wszystko wykona? Bo jak dla mnie argument "można tylko na angielski i wrzucać po angielsku" jest baaaardzo kulawy. Wielu ludzi nie zna angielskiego w dość dobrym stopniu, zwłaszcza, że gra teoretycznie jest dozwolona od lat 7 więc tacy malcy z podstawówki też mają prawo głosu, a żeby głosować muszą cokolwiek rozumieć. Poza tym pomysł dobry wg BB/Ubi nie jest równy pomysłowi dobremu wg graczy.

  6. #16
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Rosa zawsze tak komplikujesz sobie życie?

    Pozdrawiam serdecznie

    To ja proponuje, zamknąć może forum, bo z tym wszystkim jest tyyyyle pracy, że BB nie ogarnie.. ograniczmy się do tego co jest i po sprawie. Usuńcie wgl. wszystkie pomysły, bo to bez sensu. Wszystko kosztuje, w BB nie ma tłumaczy, ani specjalistów, oni nic nie umieją, nic nie wprowadzają.. wgl. jest beznadziejnie i nudno... ohh Boże Bożenko.. z takim podejściem to jak nie wiem, jak cokolwiek można w życiu osiągnąć.. lepiej zamknąć się w pokoju i nie wychodzić z domu, przecież to tyle energii kosztuje żeby wyjść na dwór, a ile pieniędzy?!! Muszę kupić sobie buty.. ubranie.. może samochód .. matko jedyna.

    Dajcie żyć ludzie...


    Miłego wieczoru
    Ostatnio edytowane przez EX_Persefona ; 10.03.2016 o 12:09 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    To ja proponuje, zamknąć może forum, bo z tym wszystkim jest tyyyyle pracy, że BB nie ogarnie.. ograniczmy się do tego co jest i po sprawie. Usuńcie wgl. wszystkie pomysły, bo to bez sensu. Wszystko kosztuje, w BB nie ma tłumaczy, ani specjalistów, oni nic nie umieją, nic nie wprowadzają.. wgl. jest beznadziejnie i nudno... ohh Boże Bożenko.. z takim podejściem to jak nie wiem, jak cokolwiek można w życiu osiągnąć.. lepiej zamknąć się w pokoju i nie wychodzić z domu, przecież to tyle energii kosztuje żeby wyjść na dwór, a ile pieniędzy?!! Muszę kupić sobie buty.. ubranie.. może samochód .. matko jedyna.

    Dajcie żyć ludzie...


    Miłego wieczoru
    Nie popadaj zaraz w histerie wiekszosc ludzi stara ci sie pewne rzeczy wytlumaczyc ale ty jestes niereformowalny...to raz
    Dwa nie wiem moze dlugo nie grales ja nie gram duzo dluzej od ciebie ale pamietam ze dosc dlugo ni bylo zadnych zmian i tez to powinienes pamietac..
    Przez ostatnie 1,5 roku-2 lata wprowadzono mase zmian ..doslownie mase..
    wiec bozie bozienko niestety ale kula w plot..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  8. #18
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tym brakiem zmian, nie chodzi mi o to, że BB nic nie robi... wręcz przeciwnie! Ja tylko napisałem, wasze odczucia... to wy twierdzicie, że BB nic nie robi.. i nic nie potrafi, więc sorry memory, ale źle się zrozumieliśmy.

    Cokolwiek nie napisze to albo było, albo się tego nie da, bo BB nie ogranie.. serio??

  9. #19
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Po prostu spróbuj myśleć realnie, to raz. Pomysł jaki zaprezentowałeś wcale nie jest taki prosty w realizacji. Dwa to polityki firmy i jej zysków nie przeskoczysz, brutalna rzeczywistość korporacji. Wprowadzają zmiany, ale tylko te, które im się podobają. Więc mała szansa, że gracze są w stanie cokolwiek wymusić, ewentualnie to BB wymusi na nas wybranie najmniejszego zła z kilku opcji. Każdy z nas jest tylko elementem, ziarnkiem piasku na całej plaży. Więc firma może wyjść z założenia, że "Wprowadzamy coś lub nie, najwyżej paru graczy obrazi się i odejdzie. Ale na miejsce 3 sfochowanych przyjdzie 5 nowych bo zamieściliśmy reklamy w sieci.". I tego nie przeskoczysz. Idealnym przykładem był niedawno wątek, w którym jakieś 80% graczy było przeciwne, a mimo to podpasował naszej CM i przekazała dalej.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    Z tym brakiem zmian, nie chodzi mi o to, że BB nic nie robi... wręcz przeciwnie! Ja tylko napisałem, wasze odczucia... to wy twierdzicie, że BB nic nie robi.. i nic nie potrafi, więc sorry memory, ale źle się zrozumieliśmy.

    Cokolwiek nie napisze to albo było, albo się tego nie da, bo BB nie ogranie.. serio??
    Ja nic takiego nie twierdze mam co robic jeszcze dlugo ojj dlugo, dlatego wrocilem bo mnie kilkanascie miechow nie bylo (sciagnely mnie nowe przygody , archipelag i 75lvl), a to nie jest zlosliwosc z kogokolwiek strony chlopie tylko prośba zanim zrobisz kolejna ankiete czy rzucisz jakims pomyslem wez porostu przejzyj archiwum...i jak bylo nie odgrzewaj kotletow..bo sie dawno popsuly stad u ludzi niesmak..bo nieswieze są niektore rzeczy ktore to poddajesz pod glosowania i tyle..
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 01.03.2016 o 00:25
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.