Zobacz wyniki ankiety: Niewyczerpana Szybka Kopalnia Żelaza

Głosujących
185. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, świetny pomysł

    139 75.14%
  • Nie, szkoda mi kleju

    33 17.84%
  • Obojetne

    13 7.03%
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: Niewyczerpana Szybka Kopalnia Żelaza

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra

    Niewyczerpana Szybka Kopalnia Żelaza

    Witam,
    Jak w temacie, uważam iż lepszym pomysłem byłoby dodanie takiego budynku za te 20-40k kleju nawet z tą nową opcją 7lvl budynku niż dodawanie takiej drobnicy, którą muszę pilnować, by mi nie zaniknęła w akcji np w czasie "nagłej konserwy". Skoro BB wywróciło gospodarkę z naciskiem na żelazo, to wolałbym taki, anie inny budynek jako nowość. Sama ruda żelaza zapewne tak samo i na innych serwerach nie jest droga, ale jak BB chce by każdy sam się zadowalał własną produkcją to niech to umożliwią
    Jak każdy, albo zdecydowana większość wie, iż złoża żelaza obecnie są jedynymi pokładami, które u geologa w drzewku rozwoju nie posiadają szybkich złóż. Urozmaicenie gry budynkiem, który by 2x szybciej targał nam zasób i się nie kończył zaowocowałoby dużym plusem.
    Ostatnio edytowane przez Lord_Crain ; 04.04.2015 o 11:33

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ankiete dodaj zeby mozna bylo zaglosowac na "Tak".
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Byłem w trakcie montowania

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BTW 40k to zdecydowanie za duzo za taka kopalnie jesli sie wezmie pod uwage inne skalowanie kosztow wytopu zelaza w stosunku do miedzi i to ze obecnie nie ma szybkich zloz zelaza.

    20-25k max.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ty to wiesz, ja to wiem, wiedzą to gracze, ale BB i tak zawyży cenę jeśli się oczywiście zdecyduje, aby zmaksymalizować swój zarobek ;/

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Przydałaby się niewyczerpalna kopalnia, najlepiej byłoby gdyby kopalnia miała skrócony czas wydobycia (efekt jak przy solidnych stemplach) i kosztowała powiedzmy 20-40k kleju. Nawet gdyby dali limit jak dla miedziowych to i tak gracz będzie do przodu.

    Wciąż czekam na nowe epickie miejsca pracy. BB, chcemy mieczników i produkcji żywności, dajcie nam powód do wydawania pieniędzy.
    Gram w grę

  7. #7
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak najbardziej tak, ale koszt to 20k jak przy miedzi
    "Everybody lies"

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Niewyczerpane kopalnie żelaza

    Tematu chyba nie trzeba wyjaśniać, a warto byłoby, żeby był na forum (a nuż ktoś przeczyta).

    Proponowana cena : 15000 klejnotow
    Max ilość : 6
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Lipek
    Za 15k niebieskich u BB to nie przejdzie kiedy w sumie teraz malo uzyteczna kopalnia miedzi to koszt 20k. Podejrzewam ze wg kryteriow cenowych BB zawolaloby za taka kopalnie 30-40k niebieskich. Ale jestem jak najbardziej za taka kopalnia (nawet za cene 40k klejnotow).

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Za 15k niebieskich u BB to nie przejdzie kiedy w sumie teraz malo uzyteczna kopalnia miedzi to koszt 20k. Podejrzewam ze wg kryteriow cenowych BB zawolaloby za taka kopalnie 30-40k niebieskich. Ale jestem jak najbardziej za taka kopalnia (nawet za cene 40k klejnotow).
    Ze wzgledu na to ze sie nie da znalezc szybkich zloz zelaza taka kopalnia jest na wstepie 2x gorsza od tej do miedzi. stad cena 15k wydaje mi sie rozsadna, jesli dla osiagniecia takiego samego efektu na wejscie musisz wydac 30k.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.