Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: Zastosowanie Mistrza Obrony

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja dzisiaj miałam taki przypadek.Robiłam Zdrajców i w strefie nr 2 chciałam użyć wszystkich bloków wg tego poradnika
    http://settlersonlinemaps.com/aventu...1&LangCode=5#2
    Zastosowałam MO na pierwszy blok 60Ż i 60WŁ w jednostkach 179Ki 2 E.Niestety blok mi się nie udał. G2 wszedł za szybko w strefę pierwszego obozu(1 sekunda później i byłoby ok) i musiałam wycofać pozostałą trójkę.Gdy G1MO walczył w pierwszym obozie. Normalnie wróciłam do starego poradnika i puściłam MMA na ten obóz co miał blokować MO a właśnie walczył i przeznaczyłam go na straty.Jakie zdziwienie mnie ogarnęło gdy MMA wszedł do obozu i wygrał walkę a MO wrócił bez żadnych strat!!!W raporcie walki tylko MMA a MO mimo że tam siedział to wrócił cały i zdrowy.Mieliście podobny przypadek.Jutro jeszcze raz zdrajców zrobie i wtedy się przekonam czy to jakiś bug.

  2. #62
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gdzieś słyszałem za zdarza sie ze generałowie walczą w innej kolejności niz wchodzą do obozu, raczej bug

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Ok ale MO zaczął walczyć z dobrą minutę wcześniej od MMA.Rzeczywiście tym sposobem boogiem nie straciłam konnicy.

  4. #64
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 28.10.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.