Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 124

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Opinie

  1. #111
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    No to teraz pewnie BB otrzymało dużo listów i pewnie maja masę czytania, finał będzie taki pocałujcie BB w nosa.

  2. #112
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może ktoś pamięta, bo ja już stara jestem i pamieć nie ta, jednak wydaje mi się że w którymś z poprzednich eventów wielkanocnych miała miejsce taka sama sytuacja, czyli po pojawieniu się 4 ciągów zadań, następnie pojawił się kolejny, taki sam jak już wcześniej gracze dostali.

  3. #113
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Może ktoś pamięta, bo ja już stara jestem i pamieć nie ta, jednak wydaje mi się że w którymś z poprzednich eventów wielkanocnych miała miejsce taka sama sytuacja, czyli po pojawieniu się 4 ciągów zadań, następnie pojawił się kolejny, taki sam jak już wcześniej gracze dostali.
    Ja jestem niemal tego pewien, ale głowy za to bym nie dał. Tak było, było 5 zadań, z czego jeden się powtarzał, bo też mieli tylko 4 rodzaje zadań i jakoś wtedy nikt nic nie mówił. Tyle, że wtedy pojawiały się co 5 dni, a nie tak jak teraz, że na początku się pojawił łańcuch na 6 dzień.

  4. #114
    Początkujący Osadnik Awatar Artvivi
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Zadania wielkanocne zostaną wyłączone, aktywne zadania i podzadania będzie można jeszcze ukończyć, ale nowe zadania tygodniowe już się nie pojawią.
    I jak zwykle maja Nas w d..e :/
    Otwarte zadania zostały wyłączone bez możliwości ich ukonczenia, np. na darmo podnoszona na 5 lvl kopalnia wegla.
    Errare humanum est.

  5. #115
    Helcaraxe
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    To co pisali o pierwszej fazie ewentu dotyczyło cyklów, których gracze nie zdążyli zrobić w 1 fazie i z tego co wyczytałam to mają oni te zadania nadal. Poznikały tylko zadania, które zostały zdublowane tak jak Twoje czy moje. Nie wiem aż tak źle u Ciebie z pisankami, ze płaczesz o te troszkę, na które przez błąd miałeś nadzieję dostać?
    Każda pisanka jest na wagę złota A że BB wygenerowało błędnie zadanie, to powinni je już zostawić. Te troszkę, które mógłbym zdobyć to jakieś 300 pisanek łącznie. No ale mniejsza z tym, zobaczymy jak zareaguje BB.

  6. #116
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    A mi wyłączyli ostatni cykl czyli " Pisankowy zakład " robilem jego ostatnia czesc i robilem go po raz pierwszy. :/

  7. #117
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Artvivi Zobacz posta
    Otwarte zadania zostały wyłączone bez możliwości ich ukonczenia, np. na darmo podnoszona na 5 lvl kopalnia wegla.
    Za rok ci sie kopalnia przyda to moze postac

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Poznikały tylko zadania, które zostały zdublowane tak jak Twoje czy moje.
    Witam wszystkich.

    Mi niestety wyłączyli 4 ostatni łańcuch zadań dokładnie to nawet ostatnie pod zadanie (pojawił mi się też zdublowany, ale nawet go nie ruszyłem). Także chyba jednak jest coś nie tak. Ale cóż trudno się mówi
    Ostatnio edytowane przez Lotop ; 08.04.2015 o 13:00

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie, może podejdźcie do dodatkowego ciągu zadań z drugiej strony: dostaliśmy go extra, kto zrobił to zdobył dodatkowe pisanki, kto nie - trudno - i tak nie powinno go być.
    A pisanie że ktoś powinien dostać bana za to że zdążył je ukończyc do końca to chyba trochę chore rozumowanie.

  10. #120
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TheCrow Zobacz posta
    Ludzie, może podejdźcie do dodatkowego ciągu zadań z drugiej strony: dostaliśmy go extra, kto zrobił to zdobył dodatkowe pisanki, kto nie - trudno - i tak nie powinno go być.
    A pisanie że ktoś powinien dostać bana za to że zdążył je ukończyc do końca to chyba trochę chore rozumowanie.
    nie chore tylko zawistne, większość ludzi tu chciałaby aby inni mieli mniej, gorzej itp. zamiast patrzeć na swoje podwórko (wyspę)

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.