Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 88

Wątek: Zmiany w grze - 12.03.2015 - Opinie

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    BB sobie może nie popierać, ale co innego widać w grze. Wiele jest miejsc jakby specjalnie tak przygody przygotowano i w taki sposób obozy ustawiono lub przeszkody po drodze by wręcz korzystać z bloków w innych miejscach specjalnie utrudniono ich stosowanie, więc to takie BB gadanie. 1 mówi, co innego robi, ale akurat właśnie to urozmaica grę, więc wypieranie się prawdy, ma tylko 1 rzecz na celu: zwiększenie strat u gracza, bo BB nic z tego nie traci, z elementu przyciągającego graczy, główkującego jak tu podejść wroga.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Skoro usunęliście bloki to może warto troszkę zmienić system gienków na podobny jak w ekspedycjach.
    Chodzi mi głównie o szybsze ich poruszanie się po wyspie i docieranie na przygodę tak jak na ekspedycjach od razy a powrót 15 min.

    Swoją drogą może dodacie więcej aktywnych przygód niż jedną, nawet dla posiadaczy konta premium.

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobrze wiedzieć że BB usunęło bloki...

  4. #64
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez CoDiAl77 Zobacz posta
    Zadanie dzienne - ścieżka dla jeleni! Opis tego zadania brzmi: "posiadaj przynajmniej 1 ulepszony dany element: [undefinied text] + symbol zielonej strzałki. Przyznam, że pomimo posiadania 10 elementów z tym związanych i ulepszonych, nie zalicza mi zadania. Wniosek z tego taki, że nie chodzi o elementy, które posiadam. Doładowanie złoża mięsa też nic nie dało. Pierwszy poważny bug to jest, który mi się przytrafił.
    W tym zadaniu chodzi o ulepszenie chaty łowcy (musisz ją ulepszyć wtedy gdy masz aktywne zadanie, nie wystarczy mieć już jakąś ulepszoną). I to nie jest poważny bug, tylko raczej kosmetyczny bo po prostu brakuje fragmentu opisu zadania
    Google pomagają znaleźć opisy wszelkich zadań, wystarczy poszukać.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też się podzielę wrażeniami od przeszło godziny próbuje wejść na wyspę - zerwanie połączenia z serwerem. Mam nadzieje że tym razem się uwiniecie szybko a nie jak podczas listopadowego eventu, wtedy musiałem czekać prawie tydzień.

    z serii: znajdź połączenie z serwerem mam teraz wersje "na bogato"


  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie zastanawia jakie to oni serwery mają? Wiecznie problemy tylko z nimi. Co event to się posypią. Scenariusze ciekawie sie zapowiadają, ale oczywiście jak odpaliłem I to od razu wszystko się zbugowało i zacięło. Zbudowałem budynek na budynku oraz miałem elementy ze scenariusza na wyspie. :-)

  7. #67
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Serwery maja dobre, tylko kable w serwerowni powyginane i pakiety na zakrecie wypadaja.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam to samo Nie można wejść na wyspę macierzystą, a jak już się uda (po kilkunastu lub kilkudziesięciu próbach) to znowu nie można wejść na przygodę albo na wyspę znajomych bo osiłek napieprza w komputer.
    W rewanżu dadzą 1 dzień premium, 100 klejek, pakiet medyczny oraz jakiś nikomu nie potrzebny szajs i uważają że wszystko jest OK.
    I żeby nie było że się czepiam - tak mam od soboty


  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    W tym zadaniu chodzi o ulepszenie chaty łowcy (musisz ją ulepszyć wtedy gdy masz aktywne zadanie, nie wystarczy mieć już jakąś ulepszoną). I to nie jest poważny bug, tylko raczej kosmetyczny bo po prostu brakuje fragmentu opisu zadania
    Google pomagają znaleźć opisy wszelkich zadań, wystarczy poszukać.
    TO jest błąd: po pierwsze chatka łowcy jeleni może być ulepszona max do 5 lvl, po drugie chcąc takie zadanie zaliczyć, muszę kupić nową za klejki lub na handlu (ciekawa strategia, bo okazuje się, że co 5 takich zadań muszę dokonać zakupu, chcąc zrobić zadanie DZIENNE!), po trzecie, ledwie mam czas napisać tu jeden post na kwartał, a co dopiero szukać w sieci. Ale dzięki za to, że chciałeś promil swojego wolnego czasu poświęcić i mnie oświecić.
    Jak się wczytasz w cytowanego przez siebie posta, zauważysz też, że doszedłem do tego samego wniosku, co Ty, bez szukania w sieci .

    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Dobrze wiedzieć że BB usunęło bloki...
    A gdzie jest taki komunikat? Bo mnie zmroził ten Twój post.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.03.2015 o 05:12 Powód: połączenie postów

  10. #70
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ech... czy to czytanie ze zrozumieniem musi być takie piekielnie trudne?

    @ Zborek78 A gdzie jest napisane , że bloki zostały usunięte? To, że BB oficjalnie ich nie wspiera wiadomo nie od dziś.
    Robimy je na własne ryzyko - to znaczy, że w przypadku gdy blok nie wyjdzie, bo są lagi etc, - nie ma co zapychać skrzynki w Supporcie i liczyć na jakikolwiek zwrot

    @CoDiAl77 Chata łowcy (dostępna w menu budowli) i chatka łowcy jeleni (dostępna za klejnoty lub do zdobycia w trakcie eventów) to 2 różne budynki...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 19.03.2015 o 05:40

Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.