Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Katalog poradników - komentarze, uaktualnienie

  1. #41
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zbiory również są podpięte (oprócz tych wymienionych w pierwszym poście). Jeżeli w danym zbiorze każda przygoda ma swój post, to linkowałam do tego konkretnego postu, jeżeli były w spoilerach, ale np. tylko jeden typ generała, to również jest podpięte. Problem stanowią jedynie te, które mają dużą ilość przygód z wersjami na różnych generałów i różne poziomy gracza w jednym temacie w spoilerach. I o ile np. u Hor4cego jest jedna przygoda z wersjami na kilku generałów, o tyle u np. Shadow_mk w spoilerach są różne przygody na różnych generałów i na różne poziomy gracza. I tu leży problem, jak to sprytnie podpiąć. Ale chyba zrobię to w dokładnie taki sam sposób jak poradniki nalezyszdostada, czy Hor4cego - w osobnej linijce, bez przydzielania do konkretnego generała.

    Poznańczyka nie przypinałam, bo on ma swoją wyróżnioną sekcję, ale mogę oczywiście to zrobić.
    W spisie propozycji poradników nie ma również tych, które "są" linkami do stron zewnętrznych.

    Poznańczyka oczywiście mogę podpiąć, pozaznaczam również przygody, w których broń dystansowa jest niezbędna.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  2. #42
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nawet nie wiedziałem o tym spisie Super sprawa,brawo za chęci.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  3. #43
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam serdecznie,

    Kontynuuję dzieło Cyferki
    Staram się dodawać poradniki na bieżąco

    Jeśli Waszych poradników brakuje w katalogu, a chcielibyście by się tam znajdowały,
    proszę o kontakt w tym temacie, poprzez PW na forum lub na czacie w grze.

    Owocnego tworzenia !

    Pozdrawiam,
    Mod Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.04.2015 o 18:05

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Chyba baśniowe niektóre zawarte w spisie są nieaktualne, warto by było je usunąć.

  5. #45
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez szumisb Zobacz posta
    Chyba baśniowe niektóre zawarte w spisie są nieaktualne, warto by było je usunąć.
    W spisie są poradniki, które powstały po zmianach w grze 27.11.2014
    Wszystkie są aktualne
    Nieaktualne są poradniki Poznańczyka (krawce) - nie zostały one podpięte do katalogu.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.04.2015 o 22:43

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    To coś nie tak musiałem wysłać ataki w poradniku Synowie małego krawca według Darq85, bo zupełnie wszystko się posypało Ale jak sprawdzam to niby wszystko ok zrobiłem.

  7. #47
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Nawet jeżeli faktycznie coś w poradniku jest skopane to mod nie musi o tym wiedzieć, gracze weryfikują ich poprawność.
    2. Poradniki Poznańczyka są aktualne poza przygodami baśniowymi. O czym zresztą jest informacja na czerwono. Więc nie widzę powodu dlaczego by miały nie być dodane. Do dziś wiele osób tworzących nowe poradniki (z MMA na przykład) wzoruje się na jego blokach.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja może zaproponuję dodanie przekształconego przeze mnie poradnika do byka z którego korzystam od dawna i uważam, że jest najlepszy.

    Potrzeba: MMA + MAJOR + 4 zwykłe do bloków + 4 dowolne (do blokowania drogi)

    link

    Należy czytać komentarze do każdego z ataków, w nich sa zawarte wskazówki jak wysyłać i ustawiać generałów dokładniej.

    Sugeruję dodanie jako autorów wszystkich wymienionych w zakładce "Informacje o przygodzie" jako, że jest efektem zmian kilku osób.
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 01.06.2015 o 16:40

  9. #49
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Rifle

    Przykro mi ale ten poradnik nie zostanie dodany do katalogu. Nie w tym celu został utworzony.
    Pozwolę sobie zacytować MOD_Cyferkę :
    Mam nadzieję, że będzie to ułatwieniem dla poszukujących dobrego poradnika, troszeczkę wypromuje naszych graczy i ułatwi korzystanie z działu “Propozycje poradników”.
    Poradnik, który zaproponowałeś znajduje się w serwisie zewnętrznym.

    Nie zamierzam brać odpowiedzialności za ewentualne zainfekowanie komputerów graczy złośliwym oprogramowaniem.
    Jeśli ktoś chce korzystać z poradników zamieszczonych w tego typu serwisach nadal może to zrobić - ale robi to na własne ryzyko

    Idąc dalej tym tropem - za kilka dni ktoś inny zaproponuje dodanie poradników z wiki, bo z nich korzysta i uważa, że są najlepsze

    Ale dziękuję za dodanie propozycji

    Pozdrawiam
    Mod Victoria

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Rifle

    Przykro mi ale ten poradnik nie zostanie dodany do katalogu. Nie w tym celu został utworzony.
    Pozwolę sobie zacytować MOD_Cyferkę :

    Poradnik, który zaproponowałeś znajduje się w serwisie zewnętrznym.

    Nie zamierzam brać odpowiedzialności za ewentualne zainfekowanie komputerów graczy złośliwym oprogramowaniem.
    Jeśli ktoś chce korzystać z poradników zamieszczonych w tego typu serwisach nadal może to zrobić - ale robi to na własne ryzyko

    Idąc dalej tym tropem - za kilka dni ktoś inny zaproponuje dodanie poradników z wiki, bo z nich korzysta i uważa, że są najlepsze

    Ale dziękuję za dodanie propozycji

    Pozdrawiam
    Mod Victoria
    Poradnik został utworzony przeze mnie w oparciu o składy z różnych poradników (polaków), to jest serwis z programem do interakcyjnego tworzenia poradników, poradniki na nim zamieszcza społeczność nie autorzy strony (porównanie do zwykłych stron jest kompletnie bezsasadne) i już myślę większości osób znany.

    Nie zamierzam się meczyć z BBcode i paintem dla przyjemności Moda, skoro nie chcesz mojej pomocy to bez łaski.
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 13.06.2015 o 18:02

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.