Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ekspedycje- usprawnienia...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ekspedycje- usprawnienia...

    Raczej tego typu postu nikt jeszcze nie zalozyl wiec powinno wszystkim pasowac.
    A wiec jak wiemy ekspedycje sa wykonywane przez mala ilosc ludzi na kazdym serwerze przez cene, bugi etc. Ostatni aktualizacja naprawila "blad" ze nie mozemy atakowac ekspedycji znajomych i ludzi w gildii. Wiec moje pytanie jest KOGO MAM TERAZ ATAKOWAC? Mam pelno znajomych z 50lvl gdzie moze co 20 ma jakies ekspedycje a wy to usuneliscie... Teraz kazde moje szukanie malej, sredniej lub duzej wyspy ekspedycyjnej konczy sie atakowaniem swiezej nie zajetej wyspy.

    Ktos BB jest wstanie odpowiedziec dlaczego takie glupie, bezsensowne updaty gry wrzucacie skoro tak i tak nie wiemy kogo atakujemy? Przeciez ta poprawka to najwieksza porazka jaka widzialem od dawna. Brak slow zeby jeszcze kolejny gwozdz do trumny wbic...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    100% racji, przeciez i tak nie ma informacji czyja wyspe sie atakuje, wiec co to za problem?
    a tak na marginesie - wczorajszy kwiatek:


  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ponizej prosze sobie zobaczyc jak BB poprawia na "lepsze" ekspedycje. Wlasnie znajduje sie z drugim graczem na ekspedycji
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 27.02.2015 o 16:24

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    dobre kiedys kolega sie napalil, ze odbije mi kolonie, bo odkryl taka ze "zwlokami" mojego generala... no ale okazalo sie, ze to chyba byla jakas stara kolonia, ktora mi wygasla:


  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten moj screen zrobilem 10 minut temu wiec mam nadal ta kolonie aktywna hehe

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też mam dużo znajomych z 50 poziomem - odpaliło ekspedycje ale wejsc nie mogę - uszkodzony obszar i wywala z gry.Za takie usprawnienia to ja "dziękuje"

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przy próbie anulowania ekspedycji też wywala - zobaczymy co będzie jak sama wygasnie

  8. #8
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    i na dokładke odkrywcy przynoszą tylko lv 3, reszta pewnie zajeta przez znajomych

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.