Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem rankigu graczy oraz rankigu gildi w grze?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!!!! KONIECZNIE!!!!!

    34 79.07%
  • ABSOLUTNIE NIE

    9 20.93%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Ranking gracz & ranking gild

  1. #11
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    rankingowi NIE - no może ranking gildii - ale to też tylko jak wprowadzą statystyki handlu i monet gildii w obrocie
    rankingi to tylko nabijanie liczników, moim zdaqniem

    a z resztą co mają niby liczyć? PD, liczbę budynków, szybkość rozwoju...??? a może osiągnięcia i czas ich realizacji
    +A+M+D+G+

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ranking części graczy dałby rzecz bezcenną - CEL.
    A teraz nie bez kozery na graczy z 50 poziomem mówi się emeryci, grają z rozpędu bez jakiegoś długofalowego celu.

  3. #13
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ranking części graczy dałby rzecz bezcenną - CEL.

    jeśli celem gry typy ekonomiczna strategia ma być ranking to ja nie gram

    albo niech chociaż będzie to ranking handlowy lub gildii
    +A+M+D+G+

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ty i bez tego nie grasz a raczej grywasz.
    Ranking jest dla ambitniejszych graczy

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ranking części graczy dałby rzecz bezcenną - CEL.
    Czysto subiektywne zalozenie ;p

    Na chwile obecna trudno znalezc w grze jakis element w ktorym moznaby byc jasno lepszym od kogos, a liczenie zalegajacych w magazynie zasobow czy ilosci rezydencji na wyspie trudno uwazac za nadanie grze celu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ranking daje więcej niż tylko cel, wprowadza rywalizację
    Oczywiście gracze, którzy boją się rywalizacji nie muszą się obawiać rankingu, poprostu nie będą zwracać uwagi, że są na 15 350 miejscu zamiast trzysta pozycji wyżej.

    WIELKIE TAK dla nadania rywalizacji i sensu Settlersom
    Pozdro
    Czilałcior
    Ostatnio edytowane przez Chilout05 ; 02.03.2015 o 22:44 Powód: ortografia

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Nie znam się ale się wypowiem? Nie mam zdania ale skończyłem 18 lat to pójdę na wybory tylko po to by skorzystać z otrzymanych praw by na kogoś zagłosować?
    Jak nie masz zdania to po prostu nie głosujesz nie rozumiem po co tworzyć sobie problem

    Nie mój drogi. Znam się i chcę się wypowiedzieć. Jeżeli w grze są osoby dla których ranking jest niezbędny, bo chcą poczuć adrenalinę związaną z rywalizacją zaznaczają opcję TAK!!! KONIECZNIE!!!. Jeżeli są osoby, które nie zgadzają się na ranking zaznaczają opcję ABSOLUTNIE NIE. A jeżeli są osoby (takie jak ja) którym jest obojętne czy będzie ranking, czy nie (bo grają dla przyjemności (czyt. własnej satysfakcji) winny mieć możliwość zaznaczenia opcji JEST MI OBOJĘTNE

    A tak na marginesie, może teraz zrozumiesz, że Twoja wypowiedź (zwłaszcza ten jej fragment) - "Nie znam się, ale się wypowiem" była niestosowna?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Oczywiście gracze, którzy boją się rywalizacji
    czemu automatycznie zakladasz, ze brak potrzeby porownania sie w rankingu w grze, jest "strachem" przed rywalizacja?

    Sparkz dobrze napisal - co chcesz mierzyc? Ilosc lodowych na wyspie? Wielkosc magazynow? Ilosc DMK czy Bykow, ktore zrobiles? Kto ma dluzszy obiektyw w swoim lustrzance, czy lepszy wynik 0-100 w swoim porsche? :P

    Na kazdym serwerze i tak ludzie wiedza, kto wymiata na handlu, kto ma 300.000 pisanek, kogo pytac o przygody, kto doradzi na Pomocy, a kto moze poslac 1,2 mln surowca w jednej paczce. I bardzo goraco wszystkie te osoby niniejszym pozdrawiam

  9. #19
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Nie znam się ale się wypowiem? Nie mam zdania ale skończyłem 18 lat to pójdę na wybory tylko po to by skorzystać z otrzymanych praw by na kogoś zagłosować?
    Jak nie masz zdania to po prostu nie głosujesz nie rozumiem po co tworzyć sobie problem
    Cytat Zamieszczone przez nicothlon13 Zobacz posta
    to jak ci jest obojetne to nie graj w settlersow
    Punkt 8 Regulaminu działu "Pomysły i sugestie" mówi wyraźnie:
    Temat powinien zawierać ankietę złożoną z trzech możliwości wyboru: ZA, PRZECIW, OBOJĘTNE. Opis owych możliwości może odbiegać od zaproponowanego modelu, jednakże musi umożliwić jasne sprecyzowanie opinii o pomyśle/sugestii.
    Na miejscu moderatorów z urzędu zamykałbym wątki z nieregulaminowymi ankietami aż ludzie nauczyliby się wreszcie czytać ze zrozumieniem.
    A na wybory powinnismy chodzić właśnie po to, żeby korzystać ze swoich praw, a jak nie mamy zdania to choćby po to, żeby oddać głos nieważny. To też jest głos. A jak głosy "nieważne" mogą wpływać na wynik widzieliśmy podczas niedawnych wyborów.

    Co do pomysłu - nie mam jak oddać głosu bo brak trzeciej opcji.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Punkt 8 Regulaminu działu "Pomysły i sugestie" mówi wyraźnie:

    Na miejscu moderatorów z urzędu zamykałbym wątki z nieregulaminowymi ankietami aż ludzie nauczyliby się wreszcie czytać ze zrozumieniem.
    A na wybory powinnismy chodzić właśnie po to, żeby korzystać ze swoich praw, a jak nie mamy zdania to choćby po to, żeby oddać głos nieważny. To też jest głos. A jak głosy "nieważne" mogą wpływać na wynik widzieliśmy podczas niedawnych wyborów.

    Co do pomysłu - nie mam jak oddać głosu bo brak trzeciej opcji.
    az mi brakuje przycisku "lubie to" przy Twoim poscie Madrze napisane

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.