Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: pamietnik dewelopera - eventy:D

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra

    pamietnik dewelopera - eventy:D

    dzis pobiliscie rekord szanowni panstwo bb
    za kazdym razem w owym pamietniku na koniec eventu bylo oficjalne info ze wszystkie elementy zwiazane z eventem ktory minal beda mogly zostac wykorzystane w nastepnym
    no ale chyba niektorzy uwazaja ze moga sobie nagle nieoczekiwanie w 5 min te zasade zmienic
    gratuluje wam jestescie the besciaki gdybym rozdawal noble dostalibyscie w kazdej dziedzinie
    a nawet bylbym sklonny wymyslec nowe dziedziny specjalnie pod was
    pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cała prawda, komediodramat, dno, kilometr mułu i żużel... kolejne wywracanie zasad gry do góry nogami, no cóż nie pierwszy raz zostaliśmy oszukani, chociaż to marne pocieszenie

    A co do "na podstawie Waszych opinni" to nie widziałem ani jednego posta z taką propozycją jaką próbują nam imputować twórcy. Chętnie ujrzę źródło gdzie wszyscy sypali taką propozycją
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 26.02.2015 o 18:06 Powód: literowka

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zeby poudawac, ze cos sie robi najprosciej mieszac w tym co juz jest. Bo juz jest ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    brawo za pomysłowość dla programistów tso jak nic nie robić a zarobić

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do eventu jeszcze daleko, mieli/mają pełne prawo wprowadzać zmiany. Czy BB gdzieś kazało przepłacać za pisanki?

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gilek26 Zobacz posta
    za kazdym razem w owym pamietniku na koniec eventu bylo oficjalne info ze wszystkie elementy zwiazane z eventem ktory minal beda mogly zostac wykorzystane w nastepnym
    Ale pisanki nadal będą możliwe do wykorzystania w następnym evencie, tyle że nie w wielkanocnym. Gdy zostawiałam sobie pisanki czy inną walutę eventową to zawsze byłam świadoma że robię to na własną odpowiedzialność, bo nie ma pewności w jakiej formie będzie kolejny event. Akurat z pisankami mi się poszczęściło, bo na fali szaleństwa spekulantów postanowiłam większość sprzedać i sporo na tym zarobiłam, jednak nawet gdybym ich nie sprzedała to nie miałabym pretensji, tak jak do tego że kolejne 2k prezentów i dyń może stało się zupełnie bezwartościowe.

    Domyślam się że ten lament spowodowany jest faktem że skupowałeś te pisanki za astronomiczne ceny i teraz plujesz sobie w brodę.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No proszę Cie... granit i monety też trzymasz na swoja własną odpowiedzialność?
    Bo w każdej chwili mogą je zastąpić Sranitem i Gonetami? A stare monety i granit będziesz mogła wymienić w nowym sklepiku na doładowanie kopalni węgla i statuę królika oraz grobowiec...

    Szanujmy się...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    chyba nie wszyscy mnie zrozumieli wiec dodam pytanie
    po co jest ten pamietnik dewelopera?
    mam nadzieje ze nie bede musial powklejac linkow z poprzednich lat
    a co do praw bb sugerujac sie regulaminem napisze:
    posiadaczem kont na tso jest bb, w kazdej chwili moga je wszystkie bez zadnych konsekwencji usunac
    Niestety Piwonia zawiode cie ja za te ceny sprzedawalem no ale niestety nie zrozumialas mojej wypowiedzi, czyzbym uznany zostal za o ile sie dobrze orientuje "napinacza"?
    dodam jeszcze cos zeby sie jeszcze jasniej wyrazic
    to co robimy swiadczy o nas samych.... co zrobilo bb niech kazdy sobie sam oceni mysle ze z tym nikt juz problemu nie bedzie mial

    wlasnie szanujmy sie to jest to plus dla tego pana
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 22:28 Powód: połączenie postów

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Granit i monety nie są walutą eventową, ale tak naprawdę one też mogą diametralnie zmienić swoją wartość w jeden dzień, tak jak to było ostatnio z chlebem czy rybami, wcześniej z węglem.

    Mam wrażenie że osoby które od dawna zarabiały na kupnie-sprzedaży, lub naczytały się poradnika na forum: jak zarobić miliony w tydzień, teraz mają do innych pretensje że ich strategia się nie powiodła. Po prostu trzeba to wziąć na klatę i ponownie dostosować się do wprowadzanych zmian.

    Edit:

    gilek26 ale co takiego zrobiło BB? Przecież podawali że pierwsza propozycja jest tylko wstępna. Tak oczekujemy oczekujemy nowości, a jak wprowadzili nowość to zaraz są o to pretensje.
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 26.02.2015 o 18:47

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zmienia się zasad w trakcie gry... a tu co krok to robią... i spekulacje czy inne tu nie mają nic do rzeczy...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.