Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tygodniem specjalistów: Reset 100% systemu badań

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    90 82.57%
  • Nie

    15 13.76%
  • Obojetne

    4 3.67%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Darmowe resetowanie drzewka szkolenia u geologów i odkrywców

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tu nie o to chodzi jak będą wyszkoleni ale o czas.
    Żeby jak najrzadziej wchodzić w grę starasz się ustawić czas poszukiwań identyczny dla poszukiwaczy tego samego rodzaju.

  2. #12
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    zagłosowałem na tak
    +A+M+D+G+

  3. #13
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    no, można by zaliczyć osiągnięcie fasolada, które nikomu potrzebne nie jest.
    To chyba jestem inny. Ja mam 6ciu grubasow w fasolade wyszkolonych. Dzieki temu znosza mi monety gildyjne (naznosili juz ponad 6k) i fasolki (ziarnko do ziarnka i juz sie troche nazbieralo).

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Nieprzydatny jest "Uliczny negocjator".

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    To chyba jestem inny. Ja mam 6ciu grubasow w fasolade wyszkolonych. Dzieki temu znosza mi monety gildyjne (naznosili juz ponad 6k) i fasolki (ziarnko do ziarnka i juz sie troche nazbieralo).
    Wiesz na stanie mam ponad 400k monet gildii więc 6k nie robi na mnie wrażenia, tyle to w dwa dni kupuję.
    W ciągu jakiego czasu te 6k monet gildii odkrywcy przynieśli? Wartość tych monet gildii to 20km (3,3 monety sztuka). Fasoli na raz to po 50 czy 100 przynosił, 100 fasoli to jakieś 1,6km, a taki odkrywca wiele tej fasoli w tygodniu nie przynosi?
    Grubasów lepiej wyszkolić na artefakty, jedna torba tęczowego śniegu to przynajmniej 5 km za sztukę, jeden odkrywca średnio tygodniowo jedną torbę przyniesie, a przecież jeszcze sporo premii x3 przynosi, więc zysk ze szkolenia na artefakty jest największy.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Wiesz na stanie mam ponad 400k monet gildii więc 6k nie robi na mnie wrażenia, tyle to w dwa dni kupuję.
    W ciągu jakiego czasu te 6k monet gildii odkrywcy przynieśli? Wartość tych monet gildii to 20km (3,3 monety sztuka). Fasoli na raz to po 50 czy 100 przynosił, 100 fasoli to jakieś 1,6km, a taki odkrywca wiele tej fasoli w tygodniu nie przynosi?
    Grubasów lepiej wyszkolić na artefakty, jedna torba tęczowego śniegu to przynajmniej 5 km za sztukę, jeden odkrywca średnio tygodniowo jedną torbę przyniesie, a przecież jeszcze sporo premii x3 przynosi, więc zysk ze szkolenia na artefakty jest największy.
    Right :P

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Teraz mamy dodatkową motywacją do tej zmiany:
    w związku z updatem XXL, zmienią się umiejętności odkrywców - nowy rodzaj poszukiwań skarbu.
    I geologów - możliwość wyszukiwania saletry, rudy tytanu i granitu.

    Powinno się to wiązać z jakimiś zmianami również na drzewkach, przynajmniej u geologów, więc była by to zmiana zasad w trakcie rozgrywki.
    To dodatkowo motywuje taką ofertę limitowaną.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  8. #18
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Wiesz na stanie mam ponad 400k monet gildii więc 6k nie robi na mnie wrażenia, tyle to w dwa dni kupuję.
    W ciągu jakiego czasu te 6k monet gildii odkrywcy przynieśli? Wartość tych monet gildii to 20km (3,3 monety sztuka). Fasoli na raz to po 50 czy 100 przynosił, 100 fasoli to jakieś 1,6km, a taki odkrywca wiele tej fasoli w tygodniu nie przynosi?
    Grubasów lepiej wyszkolić na artefakty, jedna torba tęczowego śniegu to przynajmniej 5 km za sztukę, jeden odkrywca średnio tygodniowo jedną torbę przyniesie, a przecież jeszcze sporo premii x3 przynosi, więc zysk ze szkolenia na artefakty jest największy.
    Tak, masz racje w 100%. Tyle ze mnie sie nigdzie nie spieszy. Nie jestem w gildii wiec grubasy mi znosza powoli gildyjne. Na handlu nie chce mi sie wyszukiwac ofert. Przy okazji przyniosa jakies fasolki (nie robie krawcow bo mi sie nie chce). Ziarnko do ziarnka...
    A co do artefaktow, to torby i inne znajdki znosza mi na potege. Tu jestem kryty na calej linii...
    Pozdro...


    PS. Oczywiscie mam komplet Odkrywcow... 6ciu fasoladowych (3 z nich jest z tawerny), resza artefakty - chyba nie jest zle...
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 21.08.2015 o 15:49

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na nie
    kolejka na tak

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Tydzień specjalistów: Reset 100% systemu badań

    W związku z wprowadzeniem przedłużonych poszukiwań dla odkrywców oraz nowych zasobów dla geologów układy drzewek umiejętności które wcześniej były dobre, obecnie mogą być już słabe i nieużywane. W związku z tym proponowałbym podobnie jak to było z darmowym przestawianiem budynków przy wprowadzeniu nowych budynków (ulepszonych silosów zdaje się) teraz możliwość zresetowania drzewek umiejętności odkrywców i geologów ze zwrotem 100% ksiąg a nie tylko połowy za darmo przez 2 tygodnie. W tej chwili zupełnie inaczej bym przydzielił te księgi, a utrata połowy nie wchodzi w grę.
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 09.12.2015 o 16:57

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.