Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Piwonia - Dzielny Mały Krawiec - Major z MMA (na 12.2014)

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A no to pierwsze ustawienie powinno się u Ciebie sprawdzić, niestety blok jest dość chimeryczny.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Masz trudny blok w G2 który jak piszesz jest kapryśny, to już dobrze było by dodać blok w G3 który nie jest taki kapryśny.

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możesz podać namiary na ten blok? Bo jak wcześniej przeglądałam poradniki to na temat jakiegoś bloku w g3 to był on dość ryzykowny, ze względu na blokującego gienka który za szybko kończył walkę, a zyski na tamtym bloku z g3 były minimalne, w g2 blok jest kłopotliwy, ale oszczędza 91 żołnierzy. W g2 ryzyko istnieje tylko przy przechodzeniu pierwszej strefy przechwytu, więc jak ktoś pilnuje gienków to ma czas na odwołanie ataku.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    blok z pierwszą opcją wyszedł mi pozdrawiam!

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to się bardzo cieszę.

  6. #16
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Masz trudny blok w G2 który jak piszesz jest kapryśny, to już dobrze było by dodać blok w G3 który nie jest taki kapryśny.
    w G3 jest bardziej kapryśny,dłużej walczy niż w G2. G2 jest dużo mniej ryzykowny,choć może wydawać sie trudny.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A no właśnie tak mi się wydawało. W G2 nigdy mi blok nie padł przed czasem, kapryśne jest przechodzenie przez tę strefę pierwszego blokowanego obozu. Będę jeszcze analizowała to G3 bo faktycznie blokując dwa obozy można trochę ochotników oszczędzić, wcześniej widziałam blok oszczędzający jedynie rekrutów i łuczników, a że były komentarze o ryzyku to zrezygnowałam z niego.

  8. #18
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    A no właśnie tak mi się wydawało. W G2 nigdy mi blok nie padł przed czasem, kapryśne jest przechodzenie przez tę strefę pierwszego blokowanego obozu. Będę jeszcze analizowała to G3 bo faktycznie blokując dwa obozy można trochę ochotników oszczędzić, wcześniej widziałam blok oszczędzający jedynie rekrutów i łuczników, a że były komentarze o ryzyku to zrezygnowałam z niego.

    Ja wczoraj próbowałem bloku,który w teorii powinien wystać dłużej niż przywódca,niestety porażka. Jeśli znalazła byś jakiś skład na ten obóz to było by super. Ja dwóch nigdy nie próbowałem w G3,choć jest taka opcja,ale wiadomo że w dzisiejszych czasach straty w elitarnych nie są aż takie przyjemne jak kiedyś.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dostałam na PW link http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post118962. Ten obóz z lisami blokuje się rekrutem, ale wilki faktycznie elitą, a jak blok się nie trzyma to szkoda tyle ich stracić.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piwonia ten poradnik jest super, po prostu bloki trzeba robić ze zwiększoną uwagą. Ja robię G2 wg ustawienia drugiego, z tym ze zamiast 1r wysyłam sobie 5r, ot tak dla bezpieczeństwa i ani razu mi blok nie padł . Drodzy gracze nie ma tak że jednemu zawsze wychodzi , a drugiemu, nie bez przyczyny . Jeśli przyczyną są lagi to jak je widzisz nie rób bloku, żle puścisz gienków (np. za wolno) to daj odwrót i spróbuj ponownie itd., itp.
    Dużo graczy nieraz pisze ze poradniki są do kitu, więc niech nauczą się z nich korzystać, to primo, a secondo nie pasi, zrób sobie swój i wtedy żale można wylewać do siebie samego .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.