Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Przygody adam3968- Zbiór poradników na Majora ,Weterana i MSW

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    w podsumowaniu g4 pomyliłeś się o jakieś 600 łuczników, czyli potrzeba jest 2763Ł
    poza tym w bloku na g2, u mnie wpierw zaatakował major potem pień mimo iż szedł mu na ogonie, błąd?? przypadek?? nie wiem...
    ogólnie nie jest źle

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    600 łuków w g4 to druga opcja ataku na rezydencje (atak 21) a ten błąd z majorem to się nie wypowiadam (spytaj w BB)

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Miałem tak 2 razy, major szedł za poprzedzającym gieniem , ale jak doszli do obozu wroga to major atakował pierwszy.
    Chronię się przed tym puszczając majora sekundę po ucichnięciu bębnów , dodatkowo jadę innym składem:
    1w 200L
    2w 137Och 133Pu

    w takiej konfiguracji nawet jak major uderzy pierwszy przez bug, to i tak wygra z jednorożcem i nie uwalimy 184 żołnierzy.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Polecam

    Synowie krawca wykonani trzykrotnie według tego poradnika, bez problemów za każdym razem.
    Dzięki za poświęcony czas

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja tam działam tylko na tym poradniku i jestem zadowolony,według mnie idealny,brak zastrzeżeń

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak ostatnio też tak miałem, ale to lag

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    również używam tylko tego poradnika do synów. jest dobre połączenie paru poradników i dobrze rozpisane. zrobiłam ponad 20 przygód i wszystkie bloki weszły . jedynie zmieniam sektory z powodu braku generałów , inna kolejność mam. pozdrawiam i czekam na inne poradniki krawców (zdradzonego najbardziej)

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    robiłem zgodnie z tym poradnikiem G2 i mój major zmienił cel po czym straciłem 160 żołnierzy i 50 puszek. Oczywiście rozwaliłem cały sektor G2 ale z pomocą asa i strzałek. Wszystko w temacie.... BLOK nie dopracowany.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Super poradnik, dziękuję. Wszystko działa na 100%

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez siemka51 Zobacz posta
    robiłem zgodnie z tym poradnikiem G2 i mój major zmienił cel po czym straciłem 160 żołnierzy i 50 puszek. Oczywiście rozwaliłem cały sektor G2 ale z pomocą asa i strzałek. Wszystko w temacie.... BLOK nie dopracowany.
    to masz niedopracowane nagranie POOGLĄDAJ SOBIE http://youtu.be/o2lafSCD8go

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.