Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Koszmar bandytów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia

    Koszmar bandytów

    W jednym z zadań "księgi" o tytule "koszmar bandytów" znajduje się polecenie: "W trakcie epickich przygód zdobądź daną liczbę Monet:10000 szt."
    Zadania tego nie wykonałem przed zmianą zawartości dropów a obecnie nie otrzymuję monet wcale z epickich przygód. Postanowiłem więc zadać pytanie czy zadanie to jest możliwe do wykonania. Nadmieniam, że z informacji innych graczy o nowych dropach wynika, iż monety wpadają jednak po dziesięciu epickich przygodach i to x2 (robię je wspólnie) mój wynik nie przystaje w żaden sposób do tych informacji. 20 dropów=0 monet. Czy jakiś MOD lub ADMIN jest w stanie udzielić informacji jakie jest prawdopodobieństwo zdobycia monet w epickiej przygodzie ?

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja też nie miałam zaliczonego tego zadania przed zmianami, ale część monet miałam uzbieranych także koniec końców zaliczyłam.

    Co do % prawdopodonieństwa, to BB NIGDY nie podawało takich informacji , także nie liczyłabym na odpowiedź.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Oj monety napewno wpadaja z epickich
    Z byka czesto dostaje

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    CR, RB 9 slot 33,3% szansy na 600 monet

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    CR zrobiłem 9 razy i 1x RB. Najwidoczniej mamy pecha. Natomiast co do podawania przez BB procentowych szans na konkretny drop to zastanów się Kinia skąd w poradnikach, choćby Poznańczyka tak szczegółowe wiadomości ? Są osoby, którym BB udostępni te dane, problem w tym czy osoby te podzielą się tą wiedzą ?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nikt nie ma szczegolowych danych Akiliana. Sa to procenty obliczone na podstawie zebranych danych ktore dany gracz byl wstanie zdobyc sam lub przy pomocy innych graczy. BB nic nie daje, zadnym gracza, nawet ciezko im odpisac do watkow.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Akiliana z danych, jakie udało się zebrać graczom z różnych wersji językowych wynika, że w każdej przygodzie epickiej jest szansa na zdobycie monet w dropie, więc wystarczy odrobina cierpliwości i konsekwencji, i zadanie będzie wykonane

    BB faktycznie nie podaje dokładnych danych co do % wypadania surowców, budynków, czy ozdób w dropach, bo założeniem gry jest, aby gracz ją sam poznawał, odkrywał. Tabelki, które pojawiają się w poradnikach do przygód były/są robione przez graczy na podstawie danych, które udało im się samodzielnie zebrać podczas grania.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zadanie zaliczy się samo pewnie w okolicy 100 epickiej przygody
    nie ma oficjalnych % jak już inni wspominali podejrzewam ze system przydziału jest niejasny nawet jego twórcom ale to już są uroki gier z UBbisoftu

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    mi z byka w każdym dropie niemal dawalo monet rób byka a zadanie moment zaliczy

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.