Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Okno komunikatów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia

    Okno komunikatów

    Witam. Mam taką propozycję, aby okno z komunikatami (tymi o dodaniu do magazynu, otrzymaniu wiadomości itd.), przenieść do prawego górnego rogu. Obecne położenie zasłania informacje o populacji i nieraz szlag trafia, gdy się chce szybko sprawdzić np. ilość wojska, a tam w tym czasie pojawiają się komunikaty o otrzymanych wiadomościach.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Big true Lad, ale dodaj proszę ankietę inaczej temat do wyrugowania.
    Pozdro

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zmień monitor na rozdzielczość fullHD
    A komunikaty wystarczy lekko obniżyć i zasłaniać nie będą. (Oczywiście mowa o BB, my nie możemy obniżyć)
    Fakt, że COŚ by warto było z tym zrobić.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Dziękuję za rady Co do FullHD, to niestety nie chodzi mi o to, że okno komunikatów zasłania mi widok ikonek, ale o to, że nie można otworzyć okna "Ludność" i tu zmiana monitora raczej nie pomoże Ale jak słusznie kolega zauważył, obniżenie okienka wystarczy. A co do ankiety, to po prostu mi się nie chce. Mam też nadzieję, że skoro jest taki wątek na forum, to ktoś z BB czasem tu zagląda, a zmiana jednego parametru nie powinna być chyba wielkim problemem. Pozdrawiam.

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Temat wałkowany wielokrotnie. Bez odzewu.

    Co do ankiety - nie zrobisz, nie będzie wątku.
    ( Choć to i tak pewnie dubel :P)

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Skoro wałkowany wielokrotnie i bez odzewu, to zostawiam to jak jest i niech sobie usuwają. Szkoda na to czasu

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rafcio1968 Zobacz posta
    Dziękuję za rady Co do FullHD, to niestety nie chodzi mi o to, że okno komunikatów zasłania mi widok ikonek, ale o to, że nie można otworzyć okna "Ludność" i tu zmiana monitora raczej nie pomoże (...)
    Pomoże, okna komunikatów mieszczą się między panelem z awatarem a ikonką ludności którą spokojnie można uruchomić.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Pomaga zwiększenie rozdzielczości. Co prawda z trudem wtedy czytam czat, ale przecież, idąc za waszym tokiem myślenia, zawsze mogę kupić większy monitor . No cóż, ślepi w Settlersów nie grają

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rafcio1968 Zobacz posta
    Pomaga zwiększenie rozdzielczości. Co prawda z trudem wtedy czytam czat, ale przecież, idąc za waszym tokiem myślenia, zawsze mogę kupić większy monitor . No cóż, ślepi w Settlersów nie grają
    Jest jeszcze program który sie nazywa "lupa" i jest wbudowany w winzgroze, pomaga tez zakup nowych okularów lub czytanie przez lornetke...sposobow jest mnóstwo, trzeba tylko chciec

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Dziękuję za rady, ale przypominam, że ta część forum dotyczy ewentualnych poprawek lub usprawnień w grze i tego dotyczył mój post. Jeśli będę potrzebował porad odnośnie mojego komputera, systemu operacyjnego, lub mojego wzroku, zwrócę się o to do specjalistów. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.